• wulkanizacja
  • okulary
  • dekra1
  • gostynin
  • euromedia

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

PUBLICYSTYKA

PORADY PRAWNE

ANIMAL GHOST

PARTNERZY

  • fantastyczne_zwierzeta_zbrodnie_grindelwalda.jpg
  • wegiel.png
  • alabnowe.gif
  • maxresdefault.jpg
  • jk.png
sobota, 22 września 2018 14:00

Kandydaci do Rady Miejskiej

Prawie 15 tysięcy gostyninian może zagłosować na swoich przedstawicieli do Rady Miejskiej i na stanowisko burmistrza. Kandydatów na radnych zgłosiły cztery komitety.

Do Rady Miejskiej bój stoczą: Gostynińska Wspólnota Samorządowa, Inicjatywa dla Gostynina, Polskie Stronnictwo Ludowe, Prawo i Sprawiedliwość. Z piętnastu okręgów wybierzemy tylko zwycięzców.


Okręg nr 1

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
1 Rada Miejska w Gostyninie 973 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ŻYDOWO Przemysław 37 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DALKOWSKI Witold Bogdan 62 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SZYNKIELEWSKI Hubert 24 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MAJCHRZAK Anna 54 Gostynin

Okręg nr 2

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
2 Rada Miejska w Gostyninie 1215 1 3 3

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PRZYGODA Daniel Krzysztof 35 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ROBACKI Andrzej Antoni 67 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
LEWANDOWSKI Stanisław 68 Gostynin

 


Okręg nr 3

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
3 Rada Miejska w Gostyninie 887 1 3 3

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ŚNIECHOWSKI Piotr 28 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MARKUS Krzysztof Arkadiusz 43 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RACIBORSKI Grzegorz 53 Gostynin

 


Okręg nr 4

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
4 Rada Miejska w Gostyninie 1116 1 3 3

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JAKUBCZAK Grzegorz 52 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MAJCHRZAK Tadeusz 56 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DANIELAK Agnieszka Anna 54 Gostynin

Okręg nr 5

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
5 Rada Miejska w Gostyninie 1081 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RADECKA Wiesława Zofia 53 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
CHMIELEWSKI Henryk Jerzy 52 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
FLEJSZER Łukasz 35 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
REDER Andrzej Hubert 64 Gostynin

Okręg nr 6

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
6 Rada Miejska w Gostyninie 1163 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BIEGAŃSKA Katarzyna 38 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WRÓBLEWSKI Stanisław Wiesław 61 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WITKOWSKA Elżbieta Krystyna 54 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MÓŻDŻYŃSKI Adam 69 Gostynin

Okręg nr 7

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
7 Rada Miejska w Gostyninie 1026 1 3 3

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KORAJCZYK-SZYPERSKA Agnieszka 40 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BOROWSKA Małgorzata Teresa 46 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PIENIĄŻEK Urszula 62 Gostynin

Okręg nr 8

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
8 Rada Miejska w Gostyninie 881 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MODRZEJEWSKI Witold Jerzy 51 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RĘDZIKOWSKA-MYSTKOWSKA Małgorzata 41 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WYSOKIŃSKA Anna 41 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ŁOSIEWICZ Tadeusz 64 Gostynin

Okręg nr 9

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
9 Rada Miejska w Gostyninie 955 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
CIEĆWIERZ Katarzyna Maria 36 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BARTOSIAK Wiesława Teresa 58 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
OZIMEK Bogdan 63 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MAŁECKA Katarzyna 28 Gostynin

Okręg nr 10

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
10 Rada Miejska w Gostyninie 1202 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KARASEK Janusz 33 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MICHALSKA Sylwia Barbara 41 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DALANEK Michał Konrad 34 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
FLORCZAK Anna 50 Gostynin

Okręg nr 11

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
11 Rada Miejska w Gostyninie 957 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DURMA Cezary 42 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
LEWANDOWSKI Mateusz 31 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JAŚKIEWICZ Czesław 66 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KALINOWSKI Paweł Witold 35 Gostynin

Okręg nr 12

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
12 Rada Miejska w Gostyninie 925 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SZULCZEWSKI Arkadiusz Andrzej 45 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PANEK Agnieszka Anna 42 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ORZESZEK-BORKOWSKA Anna 62 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KŁOSIŃSKI Witold Lucjan 59 Gostynin

Okręg nr 13

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
13 Rada Miejska w Gostyninie 850 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
GÓRSKI Robert 43 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BRYŁKA Katarzyna Anna 45 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
GOZDAL Małgorzata Monika 45 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KOWALSKI Mateusz Artur 24 Gostynin

Okręg nr 14

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
14 Rada Miejska w Gostyninie 860 1 3 3

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BRZEZIŃSKA Agnieszka Anna 49 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ZAWADZKI Piotr 48 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ŚNIECIKOWSKA Renata Dorota 55 Gostynin

Okręg nr 15

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
15 Rada Miejska w Gostyninie 872 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
GÓRSKA Monika 42 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WITKOWSKI Krzysztof 46 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MALCAN Michał 31 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
CHOJECKA-DINIĆ Emilia 68 Gostynin
Czytany 5080 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

GALERIA ZDJĘĆ

NAJNOWSZE KOMENTARZE

  • Burmistrz doceniony [audio]

    123
    Za godziwą pracę należy się godziwe wynagrodzenie! Burmistrz mógłby maksymalnie otrzymać 12500 zł. – ...
     
  • Burmistrz doceniony [audio]

    Kasa kasa kasa.....
    Tak jak kiedyś pisałem - pierwsze co pisowscy radni zrobią to podwyżkę dla burmistrza.
     
  • Burmistrz doceniony [audio]

    tak tylko pytam....
    A ile Kalinowski zarabiał jak nie był burmistrzem- że mu ponad 7 tysięcy na miesiąc nie wystarcza ...
Pogoda Gostynin z serwisu
OSKP Lisek
facebook_page_plugin