• euromedia
  • okulary
  • wulkanizacja
  • gostynin
  • dekra1

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

PUBLICYSTYKA

PORADY PRAWNE

ANIMAL GHOST

PARTNERZY

  • fantastyczne_zwierzeta_zbrodnie_grindelwalda.jpg
  • maxresdefault.jpg
  • jk.png
  • alabnowe.gif
  • wegiel.png
sobota, 22 września 2018 14:33

Kandydaci do Rady Powiatu

37 tysięcy wyborców jest uprawnionych do głosowania na swoich kandydatów do Rady Powiatu. Kandydatów na radnych zgłosiły cztery komitety.

Inicjatywa dla Gostynina, Polskie Stronnictwo Ludowe, Prawo i Sprawiedliwość, Siemowit IV - te ugrupowania wystawiły swoich kandydatów. Wybierać będziemy w trzech okręgach: Miasto Gostynin (1) Gmina Gostynin i Gmina Szczawin Kościelny (2) Gmina Pacyna i Gmina Sanniki (3)

Okręg 1

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 AUGUSTYNIAK Roman 38 Gostynin
2 BARTOSIAK Michał Tomasz 38 Gostynin
3 MIKULSKA Edyta Agnieszka 51 Gostynin
4 MARKUS Iwona 35 Gostynin
5 JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz Robert 41 Gostynin
6 BANACH Joanna 32 Gostynin
7 SZULWACH Artur 31 Gostynin
8 LEWANDOWSKA Alicja Bogumiła 64 Gostynin
9 CHORĄŻEK Zbigniew 40 Gostynin

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 OSOWICZ - SZEWCZYK Katarzyna 42 Gostynin
2 KIEŁBASA Paweł Maciej 41 Gostynin
3 ZAREMBA Arkadiusz Piotr 45 Gostynin
4 SZLEZYNGER Jolanta Józefa 69 Gostynin
5 KACZMAREK Mirosław Bogdan 70 Gostynin
6 ŻYDOWO Agnieszka Dominika 33 Gostynin
7 KOZŁOWSKI Jerzy 62 Solec
8 ZIMNA Oliwia Jadwiga 20 Gostynin
9 GIZIŃSKI Rafał 24 Gostynin

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 PAGÓREK Marian Adam 67 Gostynin
2 WALOCH Adam Dominik 61 Gostynin
3 LEŚNIEWSKA Katarzyna Julia 41 Gostynin
4 MIKOŁAJCZYK Marek 54 Gostynin
5 LEWANDOWICZ Elżbieta Zofia 59 Gostynin
6 PAWŁOWSKA Anna 33 Gostynin
7 BAZELA Bartosz Michał 40 Gostynin
8 PAWLAK Anna 46 Gostynin
9 DZIACHAN Władysław Jan 61 Gostynin

KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 KUJAWSKI Andrzej Edward 65 Gostynin
2 AUGUSTYNIAK Ewa Elżbieta 53 Gostynin
3 RĘDZIKOWSKI Karol 31 Gostynin
4 JANCZEWSKA - ROWIŃSKA Agnieszka 40 Bierzewice
5 KUBICKI Krzysztof Jakub 51 Gostynin
6 PRUSZYŃSKA Agnieszka 56 Gostynin
7 OWSIK Aldona 63 Gostynin
8 JANECKA Teresa 60 Gostynin
9 JANKOWSKI Piotr Ignacy 56 Gostynin

Okręg 2

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 PILICHOWICZ Paweł 37 Białe
2 PORWOLIK Mirosław Stanisław 39 Swoboda
3 PAWLAK Teresa 62 Szczawin Kościelny
4 WĘGLEWSKI Jerzy 47 Jastrzębia
5 KOWALCZYK Ryszard Roman 60 Sieraków
6 GOZDOWSKA Agnieszka Maria 36 Bierzewice
7 JÓZWIK Urszula 45 Trębki
8 KRZEWICKI Andrzej Krzysztof 50 Emilianów

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 BORUSZEWSKI Arkadiusz 52 Szczawin Kościelny
2 LEWANDOWSKI Tomasz Bronisław 49 Białotarsk
3 WYPYCH Anna 53 Dobrów
4 DAN Ilona Maria 46 Lucień
5 DUBIELAK Ewa 43 Stefanów
6 GORCZYCA Ewa 49 Strzałki
7 RACKI Wojciech Eugeniusz 63 Anielin

KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 KOZŁOWSKA Marzenna 52 Gostynin
2 MOSAKOWSKI Tadeusz Antoni 60 Bierzewice
3 WYRWA Halina Janina 59 Holendry
4 DAN Zdzisław 50 Lucień
5 CIESIELSKI Paweł Tadeusz 66 Szczawinek
6 KORGA Justyna 30 Strzałki
7 KOSMOWSKI Emil Stanisław 68 Suserz
8 TOMASZEWSKA Edyta Sylwia 41 Klusek

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 MAJCHRZAK Kazimierz 67 Gostynin
2 AUGUSTYNIAK Magdalena 35 Gostynin
3 DOŁĘGA Magdalena 40 Gostynin
4 STAŃCZAK Marlena 34 Annopol
5 GÓRSKI Sylwester 66 Gostynin
6 KOZŁOWSKI Karol 48 Baby Górne
7 MICHALAK Jerzy 53 Sokołów
8 PODLEŚNY Karol 67 Stefanów

Okręg 3 

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 WRÓBLEWSKA Maria Bożena 60 Sanniki
2 WOJTALEWICZ Wiesław 63 Rybie
3 TARKA Radosław 47 Krubin
4 JANIAK - BUGAJ Alina Janina 62 Janówek
5 ROBAK Rafał 42 Stary Barcik

KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 RUSSEK Teresa 59 Podatkówek
2 DURMAJ Jadwiga 61 Czyżew
3 MAJEWSKI Piotr Dariusz 52 Pacyna
4 WRÓBLEWSKI Wiesław 45 Model
5 SZEWCZYK Marcin 36 Sanniki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 MILCZARSKI Wiesław 68 Sanniki
2 KRAŚKIEWICZ Jakub Jan 30 Słomków
3 ŚWIERCZYŃSKA Ewa 38 Kąty
4 KRASKA Katarzyna 30 Sanniki
Czytany 6210 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

GALERIA ZDJĘĆ

NAJNOWSZE KOMENTARZE

  • Burmistrz doceniony [audio]

    123
    Za godziwą pracę należy się godziwe wynagrodzenie! Burmistrz mógłby maksymalnie otrzymać 12500 zł. – ...
     
  • Burmistrz doceniony [audio]

    Kasa kasa kasa.....
    Tak jak kiedyś pisałem - pierwsze co pisowscy radni zrobią to podwyżkę dla burmistrza.
     
  • Burmistrz doceniony [audio]

    tak tylko pytam....
    A ile Kalinowski zarabiał jak nie był burmistrzem- że mu ponad 7 tysięcy na miesiąc nie wystarcza ...
Pogoda Gostynin z serwisu
OSKP Lisek
facebook_page_plugin