• kutno1
  • Sławek2

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • DEKRA.png

zwolen

  • BANER-G24-1.jpg
  • BANER-G24-2.jpg
  • SoftNet2.png
piątek, 26 października 2018 18:17

Zostań dawcą szpiku

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gostynina i całego regionu w przedziale wiekowym 18 - 55 lat do udziału w naszym przedsięwzięciu.

W poniedziałek 5 listopada na terenie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie odbędzie się kampania edukacyjno – informacyjna na temat idei oddawania szpiku kostnego, połączona z możliwością rejestracji potencjalnych Dawców. Celem przedsięwzięcia jest uwrażliwienie na potrzeby drugiego człowieka, a w szczególności osób dotkniętych chorobami nowotworowymi oraz przełamanie barier i stereotypów związanych z oddawaniem szpiku kostnego.                                                                            

Rejestracja odbywać się będzie w godzinach  10.30 - 14.00  i 17.00 - 19.00. Zarejestrowanie się w bazie Dawców Szpiku wiąże się jedynie  z pobraniem wymazu z wewnętrznej strony policzka oraz wypełnieniem formularza zgłoszeniowego.                    

Bardzo liczymy na Państwa obecność!

Organizatorzy – LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie

Czytany 638 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok