• Sławek2
  • kutno1

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • DEKRA.png

zwolen

  • BANER-G24-1.jpg
  • SoftNet2.png
  • BANER-G24-2.jpg
poniedziałek, 12 listopada 2018 15:07

Warsztaty o nakarmieniu duszy i ciała

 

ZAPRASZAMY na warsztaty O NAKARMIENIU DUSZY I CIAŁA, które poprowadzi Jan Grzesiak - aktor, trener wystąpień publicznych, mistrz ciętej riposty. Podczas spotkania prowadzący zachęci do zdrowego odżywiania jak i międzypokoleniowego gotowania - zwłaszcza potraw tradycyjnych i regionalnych. Przybliży również sztukę wystąpień publicznych i ….. poruszy tematy, które Państwa interesują.

Nasz gość realizuje się przez pracę z ludźmi szkoląc i grając na scenie. Potrafi skłonić ludzi do uzewnętrzniania emocji i pozbycia się blokad. Jego metoda to… zabawa i śmiech, czasem śmiech przez łzy… Człowiek o niebywałej charyzmie, wywołujący emocje, czasem nawet skrajne. Dusza towarzystwa, mistrz ciętej riposty, do którego lgną zagubieni jak i pewni siebie.

Warsztaty O NAKARMIENIU DUSZY I CIAŁA realizowane są w ramach zadania publicznego MIĘDZYPOKOLENIOWE GOTOWANIE POTRAW TRADYCYJNYCH I REGIONALNYCH ZIEMI GOSTYNIŃSKIEJ przez Fundację Dobrych Serc „tak”, Urząd Miasta Gostynina, Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie, Gostyniński Uniwersytet Trzeciego Wieku. Projekt finansowany jest ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach konkursu: kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Czytany 667 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok