• choinki2
  • kutno1
  • bsbs

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • DEKRA.png

burmistrz

starosta

  • SoftNet2.png
  • kino2.jpg
  • kino.jpg
sobota, 25 maja 2019 21:14

SP3 z pucharem Memoriału Redaktora J. Strzałkowskiego

Wielki sukces odnieśli młodzi pingpongiści z SP 3 wygrywając klasyfikację 64. Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego. Bartłomiej Kapturowski wygrał w swojej kategorii wiekowej.

Turniej rozegrano w piątek (24.05) w hali sportowej SP 3. Podopieczni Arkadiusza Rutowskiego zaliczani byli do faworytów, co potwierdzili dobrymi wynikami. 

Turniej współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego odbył się pod patronatem Marszałka Województwa Adama Struzika oraz pod patronatem medialnym redakcji Tygodnika Ciechanowskiego, Tygodnika Płockiego, Tygodnika Siedleckiego oraz portalu gostynin24.pl

Pierwsze szóstki poszczególnych kategorii:

Dziewczęta młodsze:
1. RAJKOWSKA Katarzyna (Szkoła Podstawowa w Jeżewie)
2. ZATYKA Magdalena (ŁKS PROMNIK Łaskarzew)
3. LASKOWSKA Emilka (ŁKS PROMNIK Łaskarzew)
4. OSMOLAK Antonina (Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie)
5. CICHOŃSKA Małgorzata (Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie)
6. PAZIEWSKA Natalia (ŁKS PROMNIK Łaskarzew)

Dziewczęta starsze:
1. RAJKOWSKA Sylwia (Szkoła Podstawowa w Jeżewie)
2. WŁODARCZYK Zofia (ŁKS PROMNIK Łaskarzew)
3. RYBACKA Amelia (ŁKS PROMNIK Łaskarzew)
4. PACELT Anna (MKS POGOŃ Siedlce)
5. STAŃCZAK Maja (Szkoła Podstawowa w Siedlinie)
6. KOWALCZYK Amelia (Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie)

Dziewczęta ur. w latach 2003-2005:
1. DURALAK Daria (IKTS BROŃ Radom)
2. SERAFIN Wiktoria (IKTS BROŃ Radom)
3. CZUBAKOWSKA Julia (MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
4. FIRSZT Alicja (MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
5. TEODORCZUK Kinga (Szkoła Podstawowa w Mordach)
6. LASKOWSKA Katarzyna (ŁKS PROMNIK Łaskarzew)

Chłopcy młodsi:
1. SMOTER Adam (Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 w Warszawie)
2. ANTONOWICZ Mikołaj (Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie)
3. BRZOZOWSKI Franciszek (Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie)
4. WIECZOREK Gracjan (UKS ALFA Gostynin)
5. PISKORZ Kacper (Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Krzywdzie)
6. MIKOŁAJCZUK Kamil (Szkoła Podstawowa w Mordach)

Chłopcy starsi:
1. ZDOLIŃSKI Mateusz (MKS POGOŃ Siedlce)
2. CYPS ALBO ZYPS Alan (Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie)
3. MURASICKI Igor (Publiczna Szkoła Podstawowa w Wiciejowie)
4. SZATKOWSKI Bartosz (Szkoła Podstawowa w Siedlinie)
5. STAŃCZAK Kacper (Szkoła Podstawowa w Siedlinie)
6. RAJKOWSKI Michał (Szkoła Podstawowa w Jeżewie)

Chłopcy ur. w latach 2003-2005
1. KAPTUROWSKI Bartłomiej 2003 Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie 
2. FARYS Kacper 2003 Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie 
3. BĄTRUK Krzysztof 2003 MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
4. SZCZYGIEŁ Wiktor 2005 Szkoła Podstawowa w Szczytnie 
5. NACZMAŃSKI Bartosz 2005 Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie 
6. MALIŃSKI Miłosz 2004 Szkoła Podstawowa w Szczytnie

Czytany 750 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE


doktor
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok