• Sławek2
  • kutno1

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • DEKRA.png

zwolen

  • BANER-G24-1.jpg
  • SoftNet2.png
  • BANER-G24-2.jpg
piątek, 06 września 2019 09:20

Akcja społeczna "czysty spacer"

Szanowni mieszkańcy,    
zachęcamy do przyłączenia się do akcji społecznej, która jest naszą reakcją na poziom zaśmiecenia naszych lokalnych lasów i terenów zielonych przy drogach.  

 

Gostynin to piękne miasto, którego ponad 25% powierzchni to grunty leśne
i lasy. Niestety codzienne spacery uświadamiają nas, jak bardzo są zaśmiecone. Smutny to fakt, że istnieje konieczność uświadamiania mieszkańców, iż zaśmiecanie lasów jest czymś złym i szkodliwym. Przez taką nieodpowiedzialność te niezwykłe tereny tracą swoje naturalne piękno. Wydawać by się mogło, że każdy z nas posiada hierarchię zasad i wartości wpajaną przez lata i że zwykła potrzeba dbania o lasy powinna po prostu wypływać z nas samych.

Akcja społeczna „Czysty spacer” to bezinteresowna reakcja mieszkańców, którzy mają trochę wolnego czasu i dużo chęci. Mamy nadzieję, że nasz przykład uświadomi innym, jak należy zachować się obcując z przyrodą i że wspólnymi siłami uda się osiągnąć sukces, jakim będzie czyste otoczenie i piękna przyroda w Gostyninie. Jeśli chcesz się przyłączyć do nas – zapraszamy na niedzielny spacer 15 września o godz. 16.00, zbiórka przy wejściu do Rezerwatu Dybanka.

                                                                                                           Organizatorzy

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w linku poniżej:
https://www.facebook.com/events/503806610444766/

gostynin.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok