• NOVABUD2
 • wegiel
 • garstka
 • baner do internetu 1000 x 300

 domagalska 183x80 marqs AKmedia viper 

 

gce1

 

stepniak

wtorek, 25 września 2018 17:30

Szukamy Miszy. Zobacz znaki szczególne psa

Fundacja dla zwierząt Animal G(h)ost zwraca się z wielką prośbą do wszystkich, o pomoc w poszukiwaniach Miszy. Suczka rasy Border Collie zaginęła 08.09.2018 r. na trasie z Gostynina do Kutna. Od tego czasu w poszukiwania zaangażowało się mnóstwo osób o wielkim sercu.

Każdy sygnał jaki dostawaliśmy był sprawdzany. Zorganizowane było zbiorowe poszukiwanie. Wiele osób poświęca swój prywatny czas, jeżdżąc po całej okolicy. Telefony z ofertą pomocy napływają z całej Polski... Jednak to za mało... Nie mamy pojęcia gdzie może być Misza. Determinacja właścicieli suczki, tak nas ściska za serce, że nie możemy siedzieć bezczynnie. Przyjeżdżają prawie każdego dnia z Sierpca, śpią w samochodzie, nie poddają się... Za wszelką cenę chcą odzyskać swojego ukochanego członka rodziny. Nawet nie chcemy sobie wyobrażać co oni teraz czują, co czuje Misza...

Kochani! Wiemy, że możemy na Was liczyć! Przekazujcie tę informację wszędzie! Niech każdy w okolicy wie, niech każdy ma oczy szeroko otwarte... Jesteście wspaniali i nie raz mogliśmy się przekonać jak wielkie serca macie. Niestety na tym świecie są także ludzie okrutni i wyrachowani, którzy potrafią wysłać właścicielom zdjęcie "zabezpieczonego" psa, zwodzić przez cały dzień kilkanaście osób, aby pojechały w wyznaczone miejsce, tylko po to, aby w nocy wysłać właścicielce makabryczne zdjęcia upieczonych psów z festiwalu w Yulinie... Brak słów, brak sił, za dużo łez...

Mieliśmy różne sygnały. Ostatnio skupiliśmy się na poszukiwaniach w okolicy Nagodowa i ul. Kowalskiej w Gostyninie. Niestety, okazało się, że widywany tam pies to nie Misza. Jednak mieliśmy wiele zgłoszeń o psie, który mógł być naszą Miszą... Okolice Głogowca, Jastrzębi, Jukowa, Trębek i przy autostradzie w kierunku Łodzi w okolicach Strykowa.

Liczymy na Waszą pomoc. Jeżeli ktoś zobaczy Miszę, bardzo prosimy o zrobienie zdjęcia, w miarę możliwości zabezpieczenie suni i natychmiastowy kontakt z właścicielem lub z nami. Może ktoś, nie wiedząc o poszukiwaniach suni przygarnął ją do siebie. Zwróćcie uwagę, czy w Waszej okolicy nie pojawił się u kogoś taki pies. Za odnalezienie Miszy została wyznaczona NAGRODA w wysokości 2000 zł!!!

Zorganizowana jest także zbiórka pieniędzy na zamieszczanie ogłoszeń w różnych mediach. (https://pomagam.pl/MiszaWmediach). W razie zebrania większej sumy niż zostanie przeznaczona na ten cel, właścicielka przekaże pieniądze na rzecz naszej fundacji. Dla ułatwienia publikujemy zdjęcia z zaznaczonymi cechami charakterystycznymi dla Miszy.

Suczka jest drobnej budowy, waży ok. 15 kg. Wierzymy w dobro, wierzymy w moc ludzkiej empatii, wierzymy w siłę miłości, wierzymy w Was...

Małgorzata Trocha
Animal G(h)ost
 
MISZA
MISZAn
MISZA n

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • 20200602_112819.jpg
 • szczepkowski.png
 • kodlubaj.png
 • dzierzawska.png
 • szczepaniak.png
 • dabrowska.png
 • zietek.png
 • 20200603_151911.jpg

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok