• NOVABUD2
 • wegiel
 • baner do internetu 1000 x 300
 • garstka

 domagalska 183x80 marqs AKmedia viper 

 

gce1

 

stepniak

sobota, 18 maja 2019 22:55

Akademie Klasy Ekstra

Dwie grupy młodych piłkarzy UKS Football Education Academy Gostynin (rocznik 2008/2009 oraz 2010), uczestniczyły w wielkim wydarzeniu piłkarskim w Płocku. Na boiskach ze sztuczną nawierzchnią Stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku już po raz czwarty odbyła się impreza  Akademie Klasy Ekstra, mająca na celu promowanie piłki nożnej wśród najmłodszych i kształtowanie zdrowego, aktywnego trybu życia.

Organizatorem Akademii jest Ekstraklasa SA, a wszystko odbywa się dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. W ramach projektu w szesnastu klubach Ekstraklasy rozgrywane będą turnieje dla dzieci do 11. roku życia.

W 2019 roku ma miejsce już czwarta edycja tej sportowej imprezy, która w poprzednich latach cieszyła się sporym zainteresowaniem dzieci i ich rodziców. Podobnie jak przed rokiem tak i teraz rozpoczęła się ona 13 maja w Płocku, a zakończy 2 czerwca w Białymstoku, w międzyczasie odwiedzając pozostałe miasta, w których występują kluby z LOTTO Ekstraklasy.

Na najmłodszych (do lat 6) czekały różnego rodzaju konkursy i gry sportowe oraz ćwiczenia sprawnościowe, trochę starsi (do lat 9) brali udział w Turnieju Funino na czterech boiskach (Turniej Funino drużyny czteroosobowe, grające trzech na trzech, na cztery bramki , a najstarsi (do lat 11) mierzyli się w turnieju na dwóch boiskach typu orlik.

W przerwach pomiędzy zajęciami na wszystkich uczestników Akademii Klasy Ekstra czekało specjalne piłkarskie miasteczko! A w nim same atrakcje! Bramka celnościowa, bramka radarowa, quck feet trenażery sprawdzające refleks,piłkarskie tory przeszkód i wiele innych. Młodzi piłkarze FEA Gostynin najchętniej sprawdzali precyzję swoich strzałów oraz ich siłę, a także refleks czy spostrzegawczość.

Zwieńczeniem Akademii Klasy Ekstra było uroczyste wręczenie pamiątkowych medali, pucharów oraz nagród dla uczestników turnieju, którego dokonał wiceprezes Wisły Płock- Tomasz Marzec oraz prezes Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock Dariusz Grodkiewicz.
UKS Football Education Academy uczestniczył w każdej edycji Akademii Klasy Ekstra! W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować organizatorom za zaproszenie. Czujemy się wyróżnieni. To niezapomniane wrażenia i niesamowita atrakcja dla naszych piłkarzy.

Miasto Gostynin reprezentowali:

Drużyna 2008/2009: Filip Jaskulski, Piotr Biegański, Norbert Baranowski, Adam Winnicki, Oliwia Marcinkowska, Jakub Radecki, Filip Grzybowski, Kajetan Walczak, Szymon Broda, Antoni Pruszyński, Łukasz Suwała, Mateusz Bartnicki.

Drużyna 2010: Adam Okupski, Kacper Wiśniewski, Tymoteusz Różycki, Bartosz Brudnicki, Maciej Stępka, Olek Kodłubaj, Jan Szmydt, Filip Kalinowski.

Marcin Mofina

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • szczepkowski.png
 • 20200602_112819.jpg
 • zietek.png
 • 20200603_151911.jpg
 • dzierzawska.png
 • kodlubaj.png
 • szczepaniak.png
 • dabrowska.png

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok