gostynin24

 •  

  garstka

 •  
  NOVABUD2
 •  
  petecki gostynin 1000x300
 •  
  dekra1
 •  
  mrowka2
 • AD.png
 • JM.png
 • MK
 • reklama g24
 • Baner 600x200 Dziupla3
 • WOJ
sobota, 12 października 2019 19:04

Gość portalu gostynin24 - Michał Pilichowicz

Z powodzeniem zorganizował II Ogólnopolski Festiwal Chórów. Na najbliższej sesji Rady Miejskiej otrzyma medal Burmistrza za Zasługi dla Miasta Gostynina. Z Michałem Pilichowiczem tuż po festiwalu rozmawia Andrzej Adamski. 

 

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze  

+10 # Mieszkaniec 2019-10-14
Super inicjatywa , wspaniałe jest to że młodzi ludzie mają siłę I chęci do tworzenia wartościowych wydarzeń w naszym mieście, brawo Michał!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # brawo pilich! 2019-10-14
pozdrowienia od chórzysty z pueri cantores :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Emeryt 2019-10-14
Pan lub Pani pt: Zdziwienie nie ma bladego pojęcia , ile to jest pracy , żeby zorganizować taki festiwal. To trzeba poświęcić wiele miesięcy a nawet lat, żeby wiedzieć jak to zrobić. Nachodzić się, na dzwonić, przekonać wiele osób , załatwić " tysiąc" spraw. Proszę samemu coś zrobić i wtedy komentować. Być może Pan lub Pani po wykonaniu tak trudnej pracy , przyczyni się do podniesienia na wyższy poziom naszego miasta. Być może wtedy,zrozumiesz "mała osóbko" dlaczego "WIELCY LUDZIE" dostają medale.
ps.Jakoś to musisz przeżyć:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # Czytelnik 2019-10-14
Prosiłbym o więcej słowa pisanego, niestety w pracy nie mogę odsłuchiwać nagrań :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-8 # zdziwienie 2019-10-13
Medal za zasługi dla miasta Gostynina? A ile zasług ma ten młody człowiek? Ledwie dostał robote od burmistrza i już medal, bo e .. 2 ..słownie DWA razy coś zorganizował ??!!Żenada....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Marcin 2019-10-14
Nie docenia ten, kto nie byl na tym wspanialym festiwalu. To nie jest jakis festyn, to jest kawal dobrej muzyki, emocji, az lezka sie w oku kręci sluchajac tak pieknych śpiewów. Zalujesz komus medalu? Do tej pory nikt z taka inicjatywa nie wyszedl naprzód, a chóry gostyniniskie nie zdobyly przez okres swojego trwania tylu osiagniec co z P. Michałem, pozdrawiam:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Melomanka 2019-10-14
Tak, to prawda, wspaniały festiwal , b dobre chóry można było usłyszeć i zobaczyć , no i zasięg ogólnopolski, to jest coś, brawo że Gostynin to zrobił i to na Zamku, wspaniała promocja , Dobrze że burmistrz dba o takie wydarzenia i daje środki, byłam, b mi się podobało, a sala faktycznie sala szalała i śpiewała - mamy po 20 lat
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # Mieszkaniec 2019-10-14
Ha, od razu widać , że sam nic nie zorganizowałeś dla miasta, nawet miejskiego festiwalu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # Emeryt 2019-10-13
Drodzy mieszkańcy Gostynina.Zewsząd słyszymy narzekania na wladze , szkolnictwo, służbe zdrowia itp a nie doceniamy tego co się dzieje wokół nas. Wystarczyło pójść na Zamek Gostyniński , żeby przeżyć prawdziwą ucztę duchową. Już po raz drugi odbył się festiwal muzyki chórajnej.To było prawdziwe wydarzenie.
Świetna promocja dla naszego miasta. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # Maria 2019-10-13
Gratulacje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # Widz 2019-10-12
Gratulacje, Michał byłeś wspaniały!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+14 # Ja 2019-10-13
Potwierdzam, byłem na części przesłuchań chóru i na koncercie, chór świetny plus p. Halina to doskonały wybór na zakończenie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • KGarstka.jpg
 • flak.png
 • WKruk.jpg
 • GKwiatkowska.jpg
 • majchrzak.png
 • JNowogrski.jpg
 • piekarski.png
 • RAndrzejczak.jpg
 • NFligiel.jpg
 • GSzulczewska.jpg

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja