gostynin24

 •  
  kmr
 •  
  garstka
 •  
  petecki gostynin 1000x300
 •  
  reklama g24 catering dietetyczny online
 •  
  600x200
poniedziałek, 10 lutego 2020 11:36

Gminny Dzień Babci i Dziadka

Z małym opóźnieniem, ale z ogromnym aplauzem w Szkole Podstawowej w Emilianowie odbyła się uroczystość dla Tych, którzy kochają całym sercem, a swój czas poświęcają wnukom. Miłość, szacunek jaki uczniowie przekazali w programie słowno-muzycznym to podziękowanie za to, że babcie i dziadkowie są zawsze wtedy, kiedy wnukowie ich potrzebują.

Na tle przepięknej dekoracji, przy aranżacji muzycznej wystąpili artyści z naszej szkoły. Jako pierwsze zaprezentowały się najmłodsze dzieci (3-4latki) z przedszkola i dzieci z zerówki. W dalszej części programu wystąpili uczniowie z klas I-III, a także uczniowie z klas V, VI, VII oraz wokalistki: Nina Sochacka i Roksana Ambroziak. Gościnnie wystąpili : Gminna Orkiestra Dęta FOXODEON, a także Gminny Chór VOX CORDIS.

W tym wspaniałym dniu frekwencja gości była „mega”, bo na uroczystość przybyło około 160 osób. Z rozmów przeprowadzonych z babciami i dziadkami wynikało, że występy dzieci i młodzieży bardzo się podobały naszym gościom. Po wręczeniu słodkich prezentów, wszyscy goście zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Koła Gospodyń Wiejskich z Naszej Gminy oraz społeczność szkolną.

Uważamy, że słowa to zbyt mało, aby przekazać czar tej wspaniałej uroczystości, więc zapraszamy do galerii zdjęć.

Bożena Romanowska

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze  

-1 # ppppp 2020-02-11
Pragnę dodać, że informację o uroczystości otrzymali wszyscy sołtysi - plakaty. Uroczystość wyjątkowa, a dekoracja przepiękna jak zawsze ta szkoła jest wyjątkowa, wszystko dopięte na ostatni guzik. Pięknie wystąpiły dzieci, przepyszne potrawy i ciasta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # Olesia 2020-02-11
Do stary: W Sierakowku były gminne obchody odzyskania przez Polskę niepodległości, następnie w Lucieniu gminna Wigilia, w Emilianowie dzień babci i dziadka a teraz w Teodorowie ma być dzień kobiet... Normalne, że w danej społeczności głównie będą ludzie stamtąd.. Lepsze to , niż ciągle Legarda i tylko problem dla dzieci , nauczycieli, rodziców... Dlatego gmina zaczyna się i kończy w różnych miejscach i w różnych są imprezy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Janusz G. 2020-02-10
Uroczystość, jak zawsze w tej szkole, wspaniale przygotowana.Dzieci i nauczyciele bardzo się postarali,panie z Kół Gospodyń również.Dziękujemy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Stary 2020-02-10
Może i bardzo fajna impreza i za to wielkie brawa ale gdzie były wywieszone lub zamieszczone zaproszenia jak był to Gminny Dzień Babci i Dziadka. Trzeba pamiętać że Gmina Gostynin zaczyna się od m. Białe a kończy na m. Sieraków w jedną stronę i od m. Sokołów do m. Zwoleń w drugą. Z tych zdjęć widać że głównie byli tam mieszkańcy Emilianowa i najbliższych okolic a i „Dziadków „ nie tak dużo bo więcej widać Rodziców dzieci występujących , samych występujących i Pań z Kół Gospodyń.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • KLewandowski.jpg
 • JMajewski.jpg
 • szulczewski.png
 • czapla.png
 • LJedrzejczyk.jpg
 • pietrzak.png
 • krukowski.png
 • CzWlodarzewska.jpg

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja