gostynin24

 •  
  kmr
 •  
  garstka
 •  
  petecki gostynin 1000x300
 •  
  reklama g24 catering dietetyczny online
 •  
  600x200
poniedziałek, 26 października 2020 13:58

Gmina Gostynin pozyskała środki na inwentaryzację źródeł ciepła

Zarząd Województwa Mazowieckiego przyjął do realizacji „Mazowiecki Instrument Wsparcia Ochrony Powietrza MAZOWSZE 2020 (MIWOP)”. Celem programu jest polepszenie warunków życia mieszkańców Mazowsza poprzez poprawę jakości powietrza oraz wsparcie samorządów gminnych w realizacji uchwały antysmogowej na Mazowszu.

Miło mi Państwa poinformować, że Nasza Gmina pozyskała w ramach programu MIWOP środki finansowe na inwentaryzację źródeł ciepła. Pozyskanie informacji dotyczących rodzaju i jakości domowych źródeł ciepła na terenie naszej gminy to pierwszy etap potencjalnego otrzymania dofinansowań w zakresie wymiany urządzeń grzewczych i termomodernizacji budynków u zainteresowanych osób.

W związku z powyższym od października Mazowiecka Agencja Energetyczna rozpocznie w naszej Gminie proces inwentaryzacji.

Mieszkańcy Gminy mogą spodziewać się przesyłki pocztowej, w której zawarta będzie ankieta do wypełnienia, pismo przewodnie, a także ulotka promująca działania.

Wypełnienie ankiety jest możliwe:

- w formie zdalnej poprzez stronę www.mae.com.pl/miwop

- telefonicznie pod numerem +48 510 016 047

- elektronicznie wysyłając skan lub zdjęcie ankiety na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź MMS-em pod numer +48 510 016 047

- w formie papierowej wysyłając ankietę na adres: Mazowieckiej Agencji Energetycznej ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 3/300, 02-362 Warszawa

Prosimy o odesłanie ankiety w terminie 14 dni od momentu otrzymania.

W wypadku niedostarczenie ankiety, zostanie ona przeprowadzona metodą wywiadu bezpośredniego podczas wizyty domowej i oględzin przez ankieterów. W razie nieudzielenia żadnych informacji, niezgłoszone źródło ciepła zostanie uznane za pozaklasowe (najgorszej jakości).

Wszystkim mieszkańcom Gminy serdecznie dziękujemy za udział w inwentaryzacji!

Edmund Zieliński

Wójt Gminy Gostynin

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • LJedrzejczyk.jpg
 • KLewandowski.jpg
 • pietrzak.png
 • czapla.png
 • krukowski.png
 • CzWlodarzewska.jpg
 • JMajewski.jpg
 • szulczewski.png

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja