gostynin24

 •  
  kmr
 •  
  garstka
 •  
  petecki gostynin 1000x300
 •  
  reklama g24 catering dietetyczny online
 •  
  600x200
czwartek, 26 listopada 2020 20:53

Akcja świąteczna

W dniach od 1.12 do 15.12.2020r. zostanie przeprowadzona zbiórka żywności dla rodzin najbardziej potrzebujących z naszego miasta. Organizatorem akcji wsparcia potrzebujących przed Świętami Bożego Narodzenia jest Akademia Przedszkolaka.

Produkty spożywcze z długim terminem ważności do spożycia oraz słodycze dla dzieci można przynosić do koszy znajdujących się w naszej placówce przy ul. Wojska Polskiego 22. Dodatkowo w akcję włączyły się i również będą przyjmować produkty: Miejskie Przedszkole Nr 2, Miejskie Przedszkole Nr 4, Punkt Przedszkolny przy SP 1, Punkt Przedszkolny przy SP 5, Punkt Przedszkolny przy SP 3 oraz żłobki z terenu Miasta Gostynina.

Boże Narodzenie to czas, w którym uczymy się dzielić z innymi, wybaczamy naszym bliźnim i radujemy się z bycia razem. Tegoroczne Święta niestety będą inne, trudniejsze dla nas wszystkich. Dlatego też apel do Państwa, aby magia i serdeczność pozostały mimo wszystko. Aby ten czas - zwłaszcza dla najuboższych z terenu naszego miasta - upłynął choćby z namiastką chęci podzielenia się z innymi. W ten sposób dajemy także przykład dla młodego pokolenia, że pamięć o innych, empatyczne podejście do bliźniego jest bardzo ważne.

Wierzymy, że razem możemy naprawdę dużo. Wszystkie zebrane produkty żywnościowe dzięki współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej trafią do tych, którzy naprawdę tego potrzebują. Ewentualne pytania można kierować do Pani Sylwii Borkowskiej - nauczyciela wychowania przedszkolnego z Akademii Przedszkolaka. Pamiętajmy - dobro powraca.
Małgorzata Malcan-Kołaczkowska

Akademia Przedszkolaka

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • szulczewski.png
 • JMajewski.jpg
 • pietrzak.png
 • CzWlodarzewska.jpg
 • krukowski.png
 • czapla.png
 • KLewandowski.jpg
 • LJedrzejczyk.jpg

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja