gostynin24

  •  
    kmr
  •  
    garstka
  •  
    petecki gostynin 1000x300
  • jz2.jpg
  • jz3.png
  • JT.png
  • zj.jpg
  • w1.jpg
  • jz1.png
  • JT2.jpg
  •  
    kino
  •  
    reklama g24 catering dietetyczny online
  •  
    600x200
poniedziałek, 28 czerwca 2021 19:13

Puchary jadą do Płocka

Na boiskach do piłki plażowej przy MCK i na plaży "Bratoszewo" rozegrany został Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn w kat.”OPEN”.

Do zawodów zgłosiło się 10 drużyn. W piątkowe popołudnie (25.06) do rywalizacji przystąpili zawodnicy z Gr.”A” i „B”. Zawodnicy Gr.”C” przystąpili do rywalizacji rano w sobotę. W grupach rywalizowano system „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup wywalczyli awans do rundy finałowej o miejsca I-III, drużyny z miejsc drugich w grupach grały o m-ca IV-VI, natomiast drużyny z m-ca 3A,4A,3B,3C sklasyfikowane zostały na m-cach VII-X w turnieju.

 

Kolejność Gr.”A”
1. Szypryt Łukasz / Szulecki Patryk – Płock
2. Dolak Paweł / Lewandowski Kamil – Gostynin
3. Borowy Hubert / Węglewski Wiktor – Gostynin,
4. Wysokiński Adam / Osmolak Łukasz - Gostynin
Kolejność Gr.”B”
1. Dołowiec Cezary / Filiński Adam – Żychlin
2. Waszkowski Kamil / Macek Andrzej – Gostynin
3. Borowy Artur/Pośpieszyński Piotr – Gostynin
Kolejność Gr.”C”
1. Ciechoński Przemysław / Matusiak Mateusz - Szczawin Kościelny
2. Jaworski Kamil/Wojdecki Dominik - Gostynin
3. Osipowicz Tomasz / Sitek Piotr – Gostynin
Wyniki grupa finałowa o m-ca I-III
Szypryt / Szulecki - Dołowiec / Filiński 2:0 /21:14,21:15/
Szypryt / Szulecki - Ciechoński / Matusiak 2:0 /21:18, 21:14 /
Dołowiec / Filiński - Ciechoński / Matusiak 2:0 /21:18, 21:16

 

Kolejność końcowa zawodów:
1. Szypryt Łukasz / Szulecki Patryk - Płock
2. Dołowiec Cezary / Filiński Adam - Żychlin
3. Ciechoński Przemysław / Matusiak Mateusz - Szczawin Kościelny
4. Waszkowski Kamil / Macek Andrzej - Gostynin
5. Dolak Paweł / Lewandowski Kamil - Gostynin
6. Jaworski Kamil/Wojdecki Dominik - Gostynin
7.-10. Borowy Hubert / Węglewski Wiktor – Gostynin, Wysokiński Adam / Osmolak Łukasz
– Gostynin,Borowy Artur/Pośpieszyński Piotr – Gostynin, Osipowicz Tomasz / Sitek Piotr –
Gostynin.

 

Najlepsze trzy drużyny zostały nagrodzone pucharam, dyplomamii oraz nagrodami pieniężnymi. Nagrody wręczał Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie Wiesław Adamski.

MOSiR

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  • MKaczorowska.jpg
  • ZJakubaszek.jpg
  • szulczewski.png
  • LJedrzejczyk.jpg
  • WStrzelecka.jpg
  • JTrojanowski.jpg
  • zajaczkowska.png
  • Tkapuscinska.jpg
  • krukowski.png

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja