gostynin24

 •  
  kmr
 •  
  garstka
 •  
  petecki gostynin 1000x300
 • zj.jpg
 • jz2.jpg
 • JT.png
 • jz1.png
 • jz3.png
 • w1.jpg
 • JT2.jpg
 •  
  kino
 •  
  reklama g24 catering dietetyczny online
 •  
  600x200
czwartek, 08 lipca 2021 11:19

Klub żeglarski „HALS” na podium

W miniony weekend w dniach 2-4.06.2021r. w Gdyni na wodach Zatoki Gdańskiej odbyła się tegoroczna edycja największej polskiej imprezy żeglarskiej - regat GDYNIA SAILING DAYS. Startowali gostyninianie z "HALS". 

Corocznie w regatach tych rywalizuje kilkuset żeglarzy z kilkunastu klas. Jedną z nich była klasa MICRO, w której brała udział także reprezentacja gostynińskiego klubu w składzie: Bartłomiej Jędrychowicz, Piotr Mańczak i Filadelfia Bachorz. Rosnąca już od kilku regat forma naszych żeglarzy zaowocowała zdobyciem drugiego miejsca na podium tej prestiżowej imprezy ze stratą 1 punktu do zwycięzców.

 

Przed załogą kolejne starty w Pucharze Polski w tym również w regatach o Puchar Burmistrza Miasta Gostynina organizowanych przez nasz Klub 29.08.21r. w Nowym Duninowie na Wiśle, na których będzie można na żywo zobaczyć naszą drużynę. Już dziś zapraszamy wszystkich mieszkańców Gostynina na tę imprezę.

 

gostynin.pl

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • ZJakubaszek.jpg
 • WStrzelecka.jpg
 • szulczewski.png
 • Tkapuscinska.jpg
 • MKaczorowska.jpg
 • krukowski.png
 • LJedrzejczyk.jpg
 • JTrojanowski.jpg
 • zajaczkowska.png

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja