•
  •
    600x200
piątek, 09 lipca 2021 20:45

Maja Iwańska z UKS „ZWOLEŃ-TEAM” zdobyła 4 medale podczas torowych Mistrzostwach Polski

W  dniach 11-13.06.2021 roku na torze RSS Arena Roztocze Tomaszów Lubelski odbyły się Torowe Mistrzostwa Polski w jeździe szybkiej na „wrotkach szybkich”. Sukces odniosła Maja Iwańska.

Przy zawodach rozegrane zostały Torowe Mistrzostwa Polski Masters, a także Ogólnopolskie Zawody dla Dzieci. Mieszkanka gminy Gostynin, Maja Iwańska (2016) reprezentująca UKS Zwoleń-Team startowała w kategorii wiekowej „Juniorka F” w 4 konkurencjach. Zajęła wysokie drugie miejsce w klasyfikacji „wielobojowej”, na który to sukces składały się 4 medale: złoty medal na dystansie 200m (sprint), złoty medal na dystansie 200m (sprint), srebrny medal na dystansie 100m (sprint), srebrny medal na dystansie 600m.