G24

 • smyk

   

 • rowery
 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
 • dekra
   
 • softnet
   
niedziela, 19 lutego 2023 20:10

OSP Sanniki ma nowy wóz strażacki

fot. OSP Sanniki fot. OSP Sanniki

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sannikach mogą się pochwalić nowym wozem bojowym. Pojazd marki Iveco z 30-metrową drabiną sprowadzono z Niemiec za 222 500 zł.

Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Sanniki, wielbiciele naszej jednostki, druhny i druhowie.

 

Dzień 19.02.2023 zapisuje się Wielkimi Literami w kartach historii naszej jednostki. To właśnie dziś dotarł do naszej jednostki tak długo wyczekiwany pojazd, który zwiększy mobilność naszej jednostki jak i przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa naszego Miasta i Gminy jak i powiatu.

 

Z tego miejsca składamy wielkie podziękowanie dla Gabriela Wieczorka Burmistrza Miasta i Gminy Sanniki, wszystkim Radnym Miasta i Gminy Sanniki oraz Skarbnik Miasta i Gminy Sanniki pani Marlenie Kunikowskiej za zakup specjalistycznej drabiny mechanicznej dla naszej jednostki. Podziękowania również dla wszystkich druhów z prezesem Markiem Olczakiem na czele za ich wkład, determinację i poświęcony czas przy pozyskaniu nowego pojazdu. Bogu Na Chwałę Ludzom Na Pożytek.

 

OSP Sanniki

FB IMG 1676832231578

 

FB IMG 1676832233980

 

FB IMG 1676832236200

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • kozlowska.png
 • zaborowski.png
 • taube.png
 • kramer2.png
 • doral.png
 • skonieczna.png

Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE