niedziela, 14 kwietnia 2024 19:41
Dom letniskowy z dojściem do j. Białego

Dom letniskowy z dojściem do j. Białego

599 000,00 zł

Opis

Posiadamy do sprzedaży piękny dom rekreacyjny o pow. ok. 90 m2, z zagwarantowanym dojściem do jeziora Białego. Budynek usytuowany na działce o pow. 797 m2. Dom pięknie i klimatycznie urządzony z możliwością korzystania od zaraz, ogrzewany. Składa się z salonu z kominkiem, 2 sypialni na poddaszu, kuchni z jadalnią, dodatkowego pokoju przy kuchni i łazienki. Nieruchomość w części podpiwniczona przygotowana do użytkowania od zaraz. Działka pięknie zagospodarowana, porośnięta starymi świerkami. Na posesji znajduję się murowany garaż. Media: energia elektryczna, woda z wodociągu gminnego, własna studnia na terenie działki. Zagwarantowane prywatne dojście do jeziora Białe (zakup udziału w drodze do jeziora, w cenie nieruchomości). Nieruchomość zlokalizowana na zamkniętym osiedlu. Prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt, ponieważ dom jest pod całodobowym nadzorem ochrony.

Dojazd drogą asfaltową, odległość od Gostynina ok 13km, od Płocka ok. 25km, od Warszawy ok. 100km.

Lokalizacja: Białe, gmina Gostynin.

Cena 599 000 zł do negocjacji

Tel. 665 424 109.

Więcej informacji udzielimy telefonicznie!

Zapraszamy na prezentację, po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca!
Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości.
Obsada Biura Solid-Nieruchomości
ul. Wojska Polskiego 27/67
09-500 Gostynin
(budynek Poczty Polskiej)

Kategoria


Podziel się

599 000,00 zł
Gorzewo, mazowieckie
665 424 109
Lokalizacja
Wyślij wiadomość
Reklama
Dom letniskowy z dojściem do j. Białego Dom letniskowy z dojściem do j. Białego Cena: 599000 PLNPosiadamy do sprzedaży piękny dom rekreacyjny o pow. ok. 90 m2, z zagwarantowanym dojściem do jeziora Białego. Budynek usytuowany na działce o pow. 797 m2. Dom pięknie i klimatycznie urządzony z możliwością korzystania od zaraz, ogrzewany. Składa się z salonu z kominkiem, 2 sypialni na poddaszu, kuchni z jadalnią, dodatkowego pokoju przy kuchni i łazienki. Nieruchomość w części podpiwniczona przygotowana do użytkowania od zaraz. Działka pięknie zagospodarowana, porośnięta starymi świerkami. Na posesji znajduję się murowany garaż. Media: energia elektryczna, woda z wodociągu gminnego, własna studnia na terenie działki. Zagwarantowane prywatne dojście do jeziora Białe (zakup udziału w drodze do jeziora, w cenie nieruchomości). Nieruchomość zlokalizowana na zamkniętym osiedlu. Prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt, ponieważ dom jest pod całodobowym nadzorem ochrony. Dojazd drogą asfaltową, odległość od Gostynina ok 13km, od Płocka ok. 25km, od Warszawy ok. 100km. Lokalizacja: Białe, gmina Gostynin. Cena 599 000 zł do negocjacji Tel. 665 424 109. Więcej informacji udzielimy telefonicznie! Zapraszamy na prezentację, po wcześniejszym umówieniu wizyty. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Działka usługowa – Gostynin Działka usługowa – Gostynin Cena: 170000 PLNPolecam do sprzedaży działkę usługową zlokalizowaną w Gostyninie przy ul. Kolejowej, na świeżo rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Wokół w większości znajduje się nowoczesna zabudowa mieszkaniowo jednorodzinna oraz kolejne działki z takim właśnie przeznaczeniem. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (UCHWAŁA NR 155/XXX/2012 RADY MIEJSKIEJ W GOSTYNINIE z dnia 18 grudnia 2012 r.). Dane ewidencyjne: Działka numer ew. 4954/25 o pow. 1273m2 – sklasyfikowana w MPZP na terenie oznaczonym symbolem 72U. Kształt trapezowy. Front o długości około 46m. Cena: 170 000. Zasady kształtowania zabudowy i wskaźniki zagospodarowania terenu: a) stosunek powierzchni całkowitej zewnętrznej wszystkich kondygnacji naziemnych zabudowy z pominięciem tarasów, balkonów do powierzchni działki jako wskaźnik intensywności zabudowy: 0,1 – 0,4, b) wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej nie może być niższy niż 50%, c) do pokrycia dachów spadzistych należy stosować pokrycia ceramiczne lub ich imitacje w kolorze czerwonym, czerwono-brązowym, brązowym lub ich odcieniach, d) parametry zabudowy usługowej: wysokość zabudowy maksymalnie do trzech kondygnacji nadziemnych w tym poddasze użytkowe, w przypadku budynków istniejących, których wysokość przekracza 2 kondygnacje z poddaszem użytkowym, ich przebudowa i rozbudowa nie może powodować zwiększenia istniejącej wysokości, zakaz lokalizacji wolnostojącej zabudowy gospodarczej i garażowej, geometria dachów – dachy nowo realizowanych i rozbudowywanych budynków należy kształtować jako symetryczne dwuspadowe lub wielospadowe, o kącie nachylenia głównych połaci do 450, e) nakazuje się zapewnienie miejsc parkingowych na terenie inwestycji w ilości: minimum 3 stanowiska na 100 m2 powierzchni użytkowej dla handlu i usług, minimum 2 stanowiska dla obiektów o powierzchni użytkowej poniżej 100 m2; Przydatne punkty w okolicy: 3 minuty jazdy samochodem na pocztę; 3 minuty jazdy samochodem do najbliższego sklepu spożywczego; 4 minuty jazdy samochodem do paczkomatu; 4 minuty jazdy samochodem do drukarni; 4 minuty jazdy samochodem do Urzędu Miasta; 5 minut jazdy samochodem do Urzędu Skarbowego; 5 minut jazdy samochodem do ZUSu; Lokalizacja względem pobliskich większych miast: 20 minut jazdy samochodem do Płocka; 70 minut jazdy samochodem do Łodzi; 90 minut jazdy samochodem do Warszawy; Media: Woda – w drodze na początku osiedla; Prąd – w drodze na początku osiedla; Kanalizacja – w drodze na początku osiedla; Teren z bardzo dużym potencjałem związanym z coraz większym zagęszczeniem budynków w tej lokalizacji!!! Lokalizacja działki w mapach Google: https://goo.gl/maps/NgMTgVLz76fNXMzJ6 Agent prowadzący: Wójcik Marcin Telefon kontaktowy: 516-706-768
Osłonki do rozsady – Uprawa pomidorów Osłonki do rozsady – Uprawa pomidorów Doniczki Spinane do uprawy WARZYW, KWIATÓW, ZIÓŁ. Dostępne rozmiary od ⌀ 5cm x 6cm do ⌀ 25cm x 25cm. Chcesz uprawiać ekologicznie, a zarazem efektywnie? Cylindry spinane są idealnym wyborem do uprawy pomidorów, papryki, ogórków, fasolki szparagowej, sałaty i wielu innych. Nasze doniczki Spinane są wykonane z wysokiej jakości materiałów – PCV (polichlorek winylu – pochodzący w z recyklingu) o grubości 480 mikronów, co gwarantuje ich trwałość i długą żywotność. Nasze cylindry są o 60% grubsze od produktów innych producentów. Dzięki temu będziesz miał możliwość cieszyć się swoimi uprawami przez wiele sezonów. Osłonki spinane są łatwe w użyciu i wymagają minimalnej pielęgnacji. Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi hydroponicznemu, rośliny będą miały dostęp do odpowiedniej ilości wody i składników odżywczych, co zwiększy plony Twoich roślin. Cylindry Spinane to skuteczne narzędzie w uprawie warzyw, ponieważ: Poprawiają wzrost systemu korzeniowego roślin, co przyspiesza okres owocowania Zapewniają oszczędność ziemi i wody Skracają czas do kwitnienia i zwiększają zbiory Ograniczają podatność na choroby i szkodniki Oferują ochronę przed przymrozkami, co umożliwia wcześniejszy ich wzrost w nieogrzewanym tunelu. Zapewniamy, że nasze Doniczki Spinane są w pełni ekologiczne, a uprawianie roślin w nich jest zdrowe i przyjazne dla środowiska. W ofercie posiadamy różne rozmiary, które dostosujemy do Twoich potrzeb. KUP RAZ ! - UŻYWAJ KILKA LAT ! - BĄDŹ EKO ! - 100% RECYKLING! Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.