Reklama

SEO ogłoszenia z aktywnym linkiem - szybkie wyniki

Opis

Dodawanie ogłoszeń SEO z aktywnym linkiem.
https://www.aletutego.net.pl/
* Szybkie pozycjonowanie stron: Zwiększ widoczność swojej strony w wynikach wyszukiwania dzięki profesjonalnym ogłoszeniom.
* Dodawanie ogłoszeń SEO: Tworzymy i publikujemy ogłoszenia zoptymalizowane pod kątem SEO, które przyciągną nowych klientów.
* Aktywne linki: Każde ogłoszenie zawiera aktywny link, który przekierowuje użytkowników bezpośrednio na Twoją stronę.

Kategoria

Podziel się

Internet
Wyślij wiadomość
Atrakcyjna działka budowlana w Nagodowie Atrakcyjna działka budowlana w Nagodowie Cena: 89000 PLNPosiadamy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. ok. 2999 m². Działka bardzo atrakcyjnie położona przy ścianie lasu. Media w pobliżu działki (prąd, woda, linia telefoniczna). Dojazd do działki drogą asfaltową. Okolica cicha nadająca się zarówno pod zabudowę domu całorocznego jak i letniskowego. W sąsiedztwie piękne tereny leśne i domy jednorodzinne. Miejsce bardzo kameralne, dla osób ceniących sobie spokój i piękne widoki w połączeniu z szybkim dojazdem do pracy. Nieruchomość położona ok. 5 km od jeziora Lucieńskiego. Do najczystszego jeziora Białe ok. 9 km. Działka położona niedaleko Gostynina odległość ok. 4 km, od Płocka ok. 20 km, od Warszawy ok. 120 km. Więcej informacji udzielimy telefonicznie pod tel. 665 424 109, 515 955 229, 605 615 205 Cena: 89 000 zł do negocjacji. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Pięknie położone działki blisko jezior Pięknie położone działki blisko jezior Cena: 65000 PLNPosiadamy do sprzedaży dwie pięknie położone działki z warunkami zabudowy w spokojnej i malowniczej okolicy, zatopionej w zieleni o pow. 2 x 1537 m/2. Wokół działek tereny leśne i liczne jeziora. Do jeziora Lucieńskiego ok. 4 km do j. Białego ok. 2 km, do j. Sumino ok. 1 km. W sąsiedztwie domy jednorodzinne oraz rekreacyjne, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe. Wszystko to sprawia, że jest to idealne miejsce do osiedlenia się na co dzień jak i z przeznaczeniem na rekreację. W pobliżu działek media (prąd, woda z wodociągu oraz kanalizacja). Dojazd do działek drogą asfaltową oraz ok. 200 m drogą gruntową do działek o pow 1537 m/2. Odległość od Gostynin ok 6 km, od Płocka ok. 15 km. od warszawy ok. 120 km. Lokalizacja Działek Gmina Gostynin. Cena: 65 000 zł do negocjacji - działki o pow. 1537 m/2 Zapraszamy na prezentację i do zakupu. W celu umówienia wizyty prosimy o telefon pod num. 665 424 109 lub 605 615 205. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.