poniedziałek, 29 kwietnia 2024 20:03
News will be here

Mazur wygrywa w Warszawie z Drukarzem 3:1

Pewne trzy punkty ze stolicy przywożą nasi piłkarze po zwycięskim meczu z Drukarzem 3:1.

W 17 minucie spotkania prawą stroną boiska z piłką pobiegł nasz kapitan Eryk Przybylski i wyłożył futbolówkę nadbiegającemu w pole karne Pawłowi Znykowi, który strzelił pierwszą bramkę w meczu. Do przerwy Mazur w większości prowadził grę na połowie przeciwnika.

10 minut po rozpoczęciu drugiej połowy zamieszało się w naszym polu karnym i Kacper Cetlin wyrównał na 1:1. Poturbowany został nasz bramkarz Sebastian Kowalski. Nasi piłkarze jednak mieli przewagę i podczas jednej z akcji faulowany w polu karnym był Dominik Stawicki. Do rzutu karnego podszedł Eryk Przybylski, którego strzał w prawy dolny róg wyczuł bramkarz Drukarza ale piłka znalazła się w bramce i prowadziliśmy 2:1.

W ostatniej akcji meczu wynik ustalił na 3:1 Dominik Stawicki. 3 punkty jak najbardziej zasłużone jadą do Gostynina. To jest trzeci z rzędu wygrany mecz podopiecznych Filipa Skupińskiego. Mazur z 27. punktami jest na 8 miejscu w tabeli Decathlon V liga, grupa mazowiecka I. Za tydzień gramy u siebie z niżej notowanym PAF Płońsk. Liderem rozgrywek jest MKS Przasnysz - 53 pkt. Tabelę zamyka Wkra Bieżuń - 12 pkt.