poniedziałek, 20 maja 2024 08:14

Sport

Brąz słowackiej drużyny Bartłomieja Stolarza

W ubiegłą sobotę odbył się Puchar Słowacji w piłce nożnej plażowej mężczyzn 2017. Drużyna Artful BSC Bratysława, w której wystąpił Bartłomiej Stolarz zdobyła brązowy medal.

18.12.2017 16:43
Mazur Gostynin oraz sponsor Kazimierz Majchrzak otrzymali najwyższe wyróżnienia

W niedzielę, 17 grudnia 2017 r. reprezentacja klubu MKS „Mazur” Gostynin uczestniczyła w jubileuszowej Gali 70-lecia klubu Wisły Płock oraz 40-lecia Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Uroczystość odbyła się w Płocku w Tatrze Dramatycznym im. J. Szaniawskiego oraz w hali sportowo-widowiskowej Orlen Arena.

18.12.2017 16:31
Mazur na turnieju w Płocku: drugie miejsce i tytuł króla strzelców dla Dębickiego

W rozgrywanym w Płocku towarzyskim Turnieju o Puchar Prezesa Płockiego OZPN, na boiskach "pod balonem" Stadionu Wisły Płock, seniorzy Mazura Gostynin niestety nie obronili wywalczonego przed rokiem tytułu zwycięzców. Mazur po emocjonującym finale przegrał z Akademią Piłkarską Sochaczew i zajął drugie miejsce.

17.12.2017 16:28
Łyżwiarze "Zwoleń-Team" przeciw uzależnieniom na torze Stegny w Warszawie

Dzieci i młodzież z U.K.S. Zwoleń-Team w ramach półrocznych przygotowań do zawodów ogólnopolskich ulicznych oraz torowych Mistrzostw Polski odbyli w sobotę (16,12) zajęcia z łyżwiarstwa szybkiego na Stegnach w Warszawie.

17.12.2017 15:12
Za nami VI Memoriał Władysława Kramczyka. Tym razem rywalizacja toczyła się w Kozienicach

Tradycyjnie na parkiecie rywalizowali 10-letni chłopcy. Drużyny podzielono na dwie grupy.

12.12.2017 11:52
Gwiazdkowy Międzyklubowy Turniej Halowej Piłki Nożnej U-13 (rocznik 2005 i młodsi)

MOSiR i Mazur zapraszają na turniej piłki nożnej w niedzielę 17 grudnia.

11.12.2017 16:37
Awans gostynińskich tenisistów stołowych

Kolejny sukces odnieśli tenisiści stołowi Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie, którzy wywalczyli awans do zawodów wojewódzkich XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

10.12.2017 20:58
Patryk Gronalewski na testach w klubie partnerskim Realu Madryt

Na początku grudnia 17-letni gostyninianin pojechał na testy do hiszpańskiego León na zaproszenie drużyny Puente Castro. Klub jest oficjalnym partnerem Realu Madryt.

08.12.2017 16:00
Bartłomiej Stolarz ponownie zagra dla Bratysławy

Zimowa aura za oknem nie jest żadnym problemem do rozgrywania meczów beach soccera, który kojarzy się nam z letnią porą pełnych upalnych dni.

06.12.2017 20:15
IX Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego
30.11.2017 19:47
Nabór do Mazura 2005/2006

Mazur Gostynin 2005 ogłasza dodatkowy nabór dzieci z roczników 2005 oraz 2006.

28.11.2017 20:16
Gostynin Team wygrywa w siatkarskich Mistrzostwach Kobiet. Pożegnanie Nauczycielek

W sobotę (25.11) w hali MOSiR rozegrano Mistrzostwa Gostynina w Piłce Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Gostynina. Zwyciężyła drużyna Gostynin Team. Na turnieju po raz ostatni wystąpiła reprezentacja gostynińskich Nauczycielek.

28.11.2017 06:06
Gramy dla Franka
24.11.2017 14:22
Mistrzostwa Gostynina w Piłce Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza. Nauczycielki kończą grę

W sobotę 25.11 na Hali MOSiR zostaną rozegrane Mistrzostwa Gostynina w Piłce Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza. Ostatni, pożegnalny, pokazowy mecz zagrają Nauczycielki z Gostynina.

21.11.2017 14:45
Mistrzostwa Gostynina w piłce siatkowej
15.11.2017 20:54
Pływacy z "Jedynki" pokazali swoje umiejętności

Na pływalni miejskiej w środę (8.11) swoje umiejętności sprawdzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1. Wszystko pod bacznym okiem nauczycieli wychowania fizycznego z tej szkoły.

08.11.2017 17:15
Jesienny Turniej Koszykówki Mężczyzn
06.11.2017 13:57
Mazur - Mławianka
02.11.2017 17:03
Pewne zwycięstwa FEA Gostynin

Rozgrywki Orlen Płockiej Ligi U-11 w grupie złotej trwają. W niedzielę 29 października FEA Gostynin na boisku pod balonem w Płocku rozegrała dwa mecze.

30.10.2017 09:37
Nabór do Mazura

ZARZĄD MKS „MAZUR” GOSTYNIN OGŁASZA NABÓR DO DRUŻYNY chłopców rocznika 2009/młodsi

26.10.2017 14:16
Brawo drużyna FEA Gostynin!

W sobotę, 21 października odbył się II turniej Płockiej Ligi Orlik U-10. Grupa FEA Gostynin rozegrała 4 mecze ⚽⚽⚽⚽.

24.10.2017 17:00
Mazur - Ożarowianka
20.10.2017 08:35
Puchar jest nasz!

W finałowym meczu Pucharu Polski na szczeblu POZPN Mazur Gostynin wygrał z Wisłą Płock 2:0 i tym samym gostyniński zespół po raz pierwszy w historii zdobył Puchar Polski Płockiego OZPN.

18.10.2017 17:17
Wszyscy na Finał!

MKS Mazur Gostynin zaprasza kibiców i sympatyków na Finał Pucharu Polski Płockiego OZPN pomiędzy Wisłą II Płock a Mazurem Gostynin.

16.10.2017 13:30
Trzy punkty Mazura w meczu z Bugiem Wyszków

Piłkarze Mazura wygrali z Bugiem Wyszków 3:1 w 10. kolejce rozgrywek IV ligi grupy mazowieckiej. W drużynie zadebiutował Damian Adamczyk.

07.10.2017 18:55
Wrotkarze szybcy ZWOLEŃ-TEAM kończą sezon 2017 z dorobkiem medali w Grójcu
07.10.2017 12:43
Były reprezentant Polski zasilił Mazura

Mazur Gostynin zgłosił we wtorek, 3 października 2017 r. kolejnego nowego zawodnika, który uzupełnił kadrę seniorów. 25-letni Damian Adamczyk to pomocnik oraz napastnik, wychowanek Wisły Płock. W swojej karierze grał w I oraz II Lidze w płockim klubie, w II Lidze w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki.

05.10.2017 12:47
Mazur w finale Pucharu Polski Płockiego OZPN

Najmniejszych szans rywalowi zza między – Błyskawicy Lucień – nie dał Mazur Gostynin w półfinale Pucharu Polski Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Gostyniński zespół w lokalnych derbach wygrał 9:2 i w finale 18 października zagra z Wisłą II Płock.

05.10.2017 12:39
Brąz Damiana Dombrowskiego na Diamond Cup

W dniach 30.09-01.10 w Katowicach odbyła się po raz pierwszy w Polsce jedna z najbardziej prestiżowych imprez kulturystycznych w Europie - Diamond Cup, w której miał okazję startować mieszkaniec Gostynina Damian Dombrowski.

04.10.2017 15:25