Każdy może zmienić swoje życie!

Żywienie to jeden z najważniejszych elementów prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Mając na uwadze swoje zdrowie i bardzo wymagającą pracę trzeba było postarać się o nowe rozwiązania, bo stare przestawały spełniać swoją funkcję. Nie było to jednak proste, ale udało się! Chciałabym, aby każdy, kogo życie jest równie wymagające, uwierzył w to, że można polepszyć jakość swojego życia i w odpowiedzialny sposób zadbać o swoje zdrowie. Poza tym w wygodny i mało wymagający sposób. Pamiętając przy tym, że bez zdrowia założyciela, żaden biznes nie poszybuje wysoko. Łącząc podróże, delegacje, spotkania i konferencje nie sposób trzymać diety. Wszystko dookoła wiruje strasznie szybko i trzeba być na tyle uważnym, aby dostrzec w tym wszystkim siebie. Ludzie, którzy dużo pracują, zazwyczaj decydują się na szybkie jedzenie w popularnych sieciówkach, zamiast zatrzymać się na chwilę i zastanowić. Dostarczanie organizmowi niezbędnych wartości jest jedną z najważniejszych decyzji w dorosłym życiu — bo to właśnie od dobrego samopoczucia wszystko zależy. Dlatego chciałabym zostawić tu kilka słów na temat mojej historii, może akurat będzie ona inspiracją właśnie dla CIebie!
  • 31.08.2023 09:19
Każdy może zmienić swoje życie!

ZABIEGANA CODZIENNOŚĆ NIEZALEŻNEJ KOBIETY

Moja praca jest definicją braku czasu. Kilka biznesów w dużym mieście — prężnie działających — każdy odwiedzam kilka razy dziennie w zależności od aktualnych potrzeb. Kiedyś o śniadaniu mogłam jedynie pomarzyć, bo w drodze do pracy czekały mnie korki, a musiałam pojawić się we wszystkich trzech firmach przed 10:00. Zrobienie śniadania było nie lada wyczynem i nie miało nawet skrawka miejsca w moim grafiku. Dlatego często kończyło się na stacji po drodze lub jakimś sklepie i czymś, co na pewno nie należało do zdrowego posiłku, który miał mi dać siłę na bieganie przez cały dzień od jednego przedsiębiorstwa do drugiego, a od tego drugiego, do trzeciego. Zanim poznałam FitApetit miałam epizody z różnymi firmami oferującymi catering dietetyczny. Jednak nie zgadzało się wtedy niemal wszystko. Od porcji, do smaku, zahaczając o termin dostawy. Kaloryczność też wahała się przy każdej nowej diecie. Została ustalona jakaś konkretna liczba kalorii, rezygnowałam z diety pudełkowej, a w innej firmie słyszałam, że ta kaloryczność nie jest dla mnie odpowiednia. Musiałam przejść ten proces kilka razy, żeby w końcu po wielu próbach znaleźć FitApetit. Tam mam kalkulator kalorii i o nic nie muszę się martwić. Aplikacja mobilna jest genialnym rozwiązaniem dla tak zabieganych jednostek jak ja.

ZMIANY SĄ POTRZEBNE!

Przy kolejnym dniu podobnym do każdego z mojej rutyny wpadłam do biura i zauważyłam w lodówce pracowników dietę pudełkową. Po krótkiej rozmowie okazało się, że będzie to moja ZMIANA, której szukałam. To znaczy, wtedy jeszcze tego nie wiedziałam, ale teraz już wiem. Dawid- mój pracownik opowiedział mi jak mu się żyje z FitApetit i okazało się, że i ja mogę znaleźć tam coś dla siebie. Nie będę musiała się już martwić o czas na śniadanie, a nawet w biegu będę mogła porwać pudełko z lodówki i zadbam w ten sposób o swoje zdrowie. Moja mama zawsze mówi, że zdrowie ma się tylko jedno i jest to prawda! Oferta cateringu w FitApetit jest bogata w składniki, które dobrze znam, ale nie mam czasu na ich wprowadzanie w swojej kuchni. Robi to za mnie zespół FitApetit, a ja mogę spokojnie skupić się na pracy. W końcu mam pomocników, którzy działają dla mojego zdrowia, a ja nie muszę kontrolować regularności spożywanych posiłków pod kątem ich przygotowywania. Rano porywam z lodówki pudełka na cały dzień i mam przy sobie swój catering dietetyczny. Ostatnie słowo jest tutaj kluczowe — Dieta! Wcześniej nie miałam czasu na zwykłe jedzenie, a co dopiero o zadbanie o siebie dostarczając coś zdrowego. A teraz mogę cieszyć się świadomością, że mam na swoim talerzu wszystko to czego potrzebuje mój organizm.

JAK JEST TERAZ?

Myślę, że spokój to dobre słowo do określenia tego jak jest teraz. FitApetit zabrali ode mnie takie przekonanie, że nie dbam o zdrowie i w końcu się to na nim odbije. Wręcz przeciwnie! W codziennym pędzie myślę o tym, że mam wszystko, czego mi potrzeba do prawidłowego funkcjonowania. Praca, której się oddaję, ale także dbanie o prawidłowe, pełnowartościowe żywienie. Jestem pewna, że mój organizm mi za to podziękuje. Widzę to w sumie już teraz. Choćby po tym, że po obiedzie nie jestem zmęczona i „ciężka". Wszystkie posiłki są bardzo dobrze wyważone przez FitApetit i co najważniejsze SMACZNE!

Zapraszamy również do tańszej wersji cateringu: https://burakiziemniaki.pl/

Przechodzenie na dietę często wiąże się z jedzeniem rzeczy, które lekko mówiąc, nie należą do ulubionych potraw osoby nowej w temacie. Ale nie w FitApetit — tu masz wszystko, czego potrzebujesz do nowego startu. Jeśli jesteś osobą tak wymagającą jak ja — kontakt ze strony zespołu jest dostępny na stronie internetowej FitApetit.com.pl Ekipa odpowie na każde z Twoich pytań i wątpliwości. Zupełnie szczerze, nie ma na co czekać. Zadbaj o swoje zdrowie już teraz i ciesz się smakiem dań dostępnych na FitApetit. Hot-dog na stacji nie zastąpi obiadu — serio.

Materiał partnera