środa, 28 lutego 2024 03:10

Zmiana wyglądu? Tylko z GetFit!

Spoglądasz w lustro na własne odbicie, i masz poczucie, że nie jest to dla Ciebie całkowicie satysfakcjonujący widok? Z całą pewnością podjąłeś więc decyzję, że chcesz coś zmienić. Na wyciągnięcie Twoich rąk możesz odnaleźć catering dietetyczny od marki GetFit. To zdrowe jedzenie pełne smaku, które pomoże Ci osiągnąć zamierzone rezultaty. Przyjrzyjmy się ciekawej ofercie z bliska.
  • 08.01.2024 14:23
Zmiana wyglądu? Tylko z GetFit!

Catering dietetyczny- jaki możemy wybrać?

Dieta pudełkowa, która oferowana jest przez markę GetFit, to rozwiązanie niezwykle różnorodne. W praktyce oznacza to, że w ofercie znalazło się bardzo wiele różnorodnych wariantów żywieniowych. Co więcej, każdy z nich może być dostępny w różnej wartości kalorycznej. Zaczynając od 1200 kcal, kończąc aż na 4000 kcal, dla najbardziej aktywnych fizycznie osób. 

Bardzo dużą popularnością i zainteresowaniem cieszy się dieta oczyszczająca. Złe nawyki żywieniowe, przetworzona żywność, mała ilość aktywności fizycznej- to wszystko sprawia, że w organizmie gromadzą się złogi, które zalegają w naszym organizmie. Dieta oczyszczająca jest doskonałym wyborem na sam początek. Już jej kilkudniowe stosowanie pozwala na oczyszczenie układu pokarmowego, i wdrożenie innej opcji dostępnej w ofercie marki. 

Catering dietetyczny Pruszków o nazwie Low Carb to menu skierowane do osób, które pragną pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Jak sama nazwa wskazuje, z diety wyeliminowano znaczną część węglowodanów. Nie zmienia to jednak faktu, że posiłki są bardzo smaczne, stanąć się jedną z najlepszych części dnia. Przepełnione są białkiem, zdrowymi tłuszczami, warzywami, jak również owocami, dbając o zapotrzebowanie każdego organizmu. 

Czy dieta pudełkowa od GetFit będzie właściwy dla dzieci?

Firma cateringowa GetFit dna o każdy, najmniejszy detal i szczegół swojej oferty. W związku z tym będzie ona właściwa także dla dzieci, już od 3 roku życia, kobiet w ciąży, seniorów, czy osób, które cierpią na różnego rodzaju choroby przewlekłe. Dzieje się tak ze względu na fakt, że każde menu jest ułożone przez wykwalifikowanych, doświadczonych dietetyków klinicznych. To specjaliści do spraw żywienia, którzy dbają nie tylko o walory smakowe, ale także o to, by jedzenie było pełnowartościowe i doskonale zbilansowane. 

Po drugie, firma cateringowa dokonuje starannej selekcji artykułów spożywczych, które są niezbędne do przygotowania oferowanych posiłków. W związku z tym zakupy wykonywane są tylko u lokalnych dostawców, plantatorów, jak również hodowców. Dzięki temu nabiał, jaja, mięso, ryby, owoce, czy warzywa, zawsze są świeże, naturalne, w co najważniejsze pozbawiony sztucznych środków chemicznych, takich jak m.in.: konserwanty, polepszacze smaku, czy barwniki spożywcze. 

Na wysoką jakość usługi wpływa także praca szefów kuchni. Dbają oni o zachowanie perfekcyjnej higieny i czystości. Co więcej, ich zadaniem jest także estetyczne serwowanie posiłków, co sprawia, że jedzenie wzmaga apetyt, zachęcając do jedzenia. 

Catering i darmowa dostawa

Catering dietetyczny został połączony z opcją darmowej dostawy. To opcja niezwykle doceniana przez wszystkich użytkowników. Przede wszystkim codziennie rano nie musimy wychodzić z domu, by cieszyć się zamówionym pożywieniem. Co więcej, każdy użytkownik sam może zdecydować, jak wiele posiłków pragnie otrzymać. Mogą być to posiłki na cały dzień, bądź tylko na poszczególne pory dnia. Takie rozwiązanie sprawia, że raz na zawsze możemy zapomnieć o konieczności stania w długich korkach miejskich, by móc zjeść ulubione posiłki. Nie musimy także wykonywać samodzielnie zakupów. Marka każdego dnia dostarcza wystarczającą ilość jedzenia, jeśli zdecydujemy się na pełną ofertę. 

GetFit to marka, która gości na ustach bardzo wielu osób. Ciekawa oferta, dbałość o komfort życia użytkowników, niska cena, jak również wysoka personalizacja, to cechy, które sprawiają, że gotowe jedzenie jest w stanie wpisać się w indywidualne upodobania i preferencję najbardziej wymagających klientów. Postaw na sprawdzone rozwiązania i ciesz się z uzyskanych efektów przez długi czas. 

--- Artykuł sponsorowany ---