poniedziałek, 24 czerwca 2024 15:36
Reklama

Powiatowo-Gminne Kompleksowe Ćwiczenie Obronne w Szczawinie Kościelnym

Starostwo Powiatowe w Gostyninie informuje, że w dniach 5-6 października 2023 r. na terenie Powiatu Gostynińskiego odbędzie się Powiatowo-Gminne Kompleksowe Ćwiczenie Obronne pk. „GOSTYNIN 2023” na temat: „Realizacja zadań obronnych w warunkach wyższych stanów gotowości obronnych państwa oraz realizacja przedsięwzięć wynikających z planów operacyjnych funkcjonowania powiatu i gmin w warunkach zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa i w czasie wojny na terenie Powiatu Gostynińskiego”.
Powiatowo-Gminne Kompleksowe Ćwiczenie Obronne w Szczawinie Kościelnym

Autor: fot. mazowiecka.policja.gov.pl

W ćwiczeniu wezmą udział:

Starostwo Powiatowe w Gostyninie, Urzędy Miast i Urzędy Gmin Powiatu Gostynińskiego, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Płocku, powiatowe jednostki organizacyjne, powiatowe inspekcje, służby i straże oraz Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie w ramach szkolenia obronnego.

W trakcie epizodów praktycznych w Szczawinie Kościelnym powiatowe służby i straże będą wykonywać czynności według wymaganych własnych procedur, dlatego podczas ćwiczeń praktycznych mogą być użyte sygnały alarmowe oraz ćwiczebnie wykorzystane środki pozoracji, czyli wystrzały i wybuchy środków pirotechnicznych. Na krótko zostanie również wstrzymany ruch kołowy na drodze powiatowej w Szczawinie Kościelnym w sąsiedztwie Urzędu Gminy i wyznaczony objazd.

Serdecznie Państwa przepraszamy za ewentualne wynikające z tego faktu utrudnienia i uprzejmie prosimy o wyrozumiałość.

Biuro ds. Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Starostwa Powiatowego w Gostyninie


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 23°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 11 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama