piątek, 1 grudnia 2023 23:44
Reklama
Reklama

Zaproszenie na debatę społeczną w Gostyninie

Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski wspólnie ze Starostą Gostynińskim Panem Arkadiuszem Boruszewskim serdecznie zapraszają na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu seniorów na terenie naszego miasta i powiatu.
  • Źródło: KPP Gostynin
Zaproszenie na debatę społeczną w Gostyninie

Debata odbędzie się 26 października bieżącego roku o godzinie 16:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Gostyninie ul. Romana Dmowskiego 13. Serdecznie zapraszamy mieszkańców całego powiatu do udziału w debacie.

Debata Społeczna jest istotną  formułą zacieśniania współpracy Policji ze społeczeństwem oraz budowania atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

Dlatego już dziś zapraszamy mieszkańców powiatu gostynińskiego do udziału w debacie społecznej poświęconej bezpieczeństwu seniorów, która odbędzie się 26 października 2023 roku o godz. 16:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego  w Gostyninie ul. Romana Dmowskiego 13.

Podczas spotkania, każdy z jej uczestników będzie mógł podzielić się swoimi uwagami czy wskazówkami mającymi na celu zwiększenie bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w debacie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: -2°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 6 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama