poniedziałek, 24 czerwca 2024 14:53
Reklama

Zaproszenie na debatę społeczną w Gostyninie

Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski wspólnie ze Starostą Gostynińskim Panem Arkadiuszem Boruszewskim serdecznie zapraszają na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu seniorów na terenie naszego miasta i powiatu.
  • Źródło: KPP Gostynin

Debata odbędzie się 26 października bieżącego roku o godzinie 16:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Gostyninie ul. Romana Dmowskiego 13. Serdecznie zapraszamy mieszkańców całego powiatu do udziału w debacie.

Debata Społeczna jest istotną  formułą zacieśniania współpracy Policji ze społeczeństwem oraz budowania atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

Dlatego już dziś zapraszamy mieszkańców powiatu gostynińskiego do udziału w debacie społecznej poświęconej bezpieczeństwu seniorów, która odbędzie się 26 października 2023 roku o godz. 16:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego  w Gostyninie ul. Romana Dmowskiego 13.

Podczas spotkania, każdy z jej uczestników będzie mógł podzielić się swoimi uwagami czy wskazówkami mającymi na celu zwiększenie bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w debacie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 23°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 12 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama