Reklama
Reklama

Agresor z groźnymi psami zaatakował siekierą policjantów w centrum Gostynina

W sobotę, 11 listopada mężczyzna z siekierą w ręku rzucił się na policjantów niedaleko parku. Agresor został obezwładniony.

Mogło dojść do tragedii

Reklama

Nie minęła godzina od uroczystości miejskich z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości, w której uczestniczyło około 200 osób, kiedy policjanci zostali zaatakowani przez agresywnego mężczyznę w okolicy parku.

Miał siekierę, wezwano posiłki

Do zdarzenia doszło po godzinie 13:00 niedaleko parku im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gostyninie. Dwóch policjantów z wydziału prewencji zostało zaatakowanych przez mężczyznę w średnim wieku, któremu towarzyszyły dwa groźne psy oraz siekiera w ręku. Na miejsce wezwano posiłki - dwóch funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego.

Obezwładniony w kajdankach

Do zatrzymania mężczyzny doszło przy budynku starej cerkwii świętego Mikołaja przy ul. 3 Maja. Agresor trafił do radiowozu.

Zdjęcie siekiery w galerii poniżej

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 9°C Miasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 2 km/h

Ogłoszenia
Działka w leśnej okolicy blisko jezioro Zdworskie! Działka w leśnej okolicy blisko jezioro Zdworskie! Posiadamy do sprzedaży dwie pięknie położone działki, każda o powierzchni ok. 720 m/2, znajdujące się w spokojnej i zielonej okolicy Matyldowa. Teren otoczony jest lasem, co zapewnia ciszę, prywatność i doskonałe warunki do wypoczynku. W niedalekiej odległości znajduje się Jezioro Zdworskie ok. 400 m od działek, które jest idealnym miejscem do rekreacji, wędkowania i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Działki posiadają możliwość zabudowy, dzięki czemu mogą stać się miejscem na wymarzony dom całoroczny lub letniskowy ( możliwość zakupu dówch działek łacznie, znajdują się obok siebie). Okolica sprzyja miłośnikom natury, spacerów oraz aktywnego wypoczynku, a jednocześnie zapewnia asfaltowy dojazd i dostęp do niezbędnych mediów. W sąsiedztwie domy całoroczne jak i letnoskowe. Cena : 99 000 zł do negocjacji! za każdą działkę Zapraszamy na prezentację i zakupu. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama