środa, 28 lutego 2024 04:31
Reklama
News will be here

Pożar garażu na Bierzewickiej

W sobotę, 2 grudnia przed południem strażacy gasili garaż usytuowany na jednej z posesji przy ul. Bierzewickiej. Nikomu nic się nie stało.

Zgłoszenie wpłynęło do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

Strażacy natychmiast udali się z bazy przy ul. Przemysłowej na pobliską Bierzewicką, gdzie zastali w pełni rozwinięty pożar budynku garażowego. W środku znajdowały się dwa spalone busy.

Ogień sprawnie ugaszono, a garaż przewietrzono. Cała akcja trwała ponad dwie i pół godziny. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej - łącznie osiemnastu strażaków z Gostynina i Lucienia oraz funkcjonariuszy policji.

Budynek wyłączono z użytkowania. Inspektor nadzoru budowlanego stwierdzi czy garaż nadaje się jeszcze do użytku.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
słabe opady deszczu

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama