środa, 28 lutego 2024 04:56
Reklama
News will be here

Szkoła Podstawowa w Solcu ma nowy sztandar [VIDEO cz. 1]

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w Kościele św. Wojciecha w Solcu, podczas której ks. proboszcz Sławomir Buńkowski poświęcił i pobłogosławił sztandar.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Barbara Gierula 12.12.2023 09:42
Piękna lekcja patriotyzmu! Wiele wzruszeń dostarczyli uczniowie Szkoły poprzez recytacje pięknym , odziedziczonym po przodkach językiem utrwalonym na kartach „Chłopów”, pełne radości – jurne i skoczne w ludowych strojach tańce i scenki np. szatkowania i deptania kapusty w beczce czy ujmujące przedstawienie sianokosów. Niezwykle wzruszająca była ceremonia przekazania mocy dotychczasowego Sztandaru swojemu następcy poprzez zetknięcie orłów na szczytach drzewców. Byliśmy świadkami ciągłości tradycji Szkoły, pokoleń nauczycieli, rodziców i uczniów, kultywowania najważniejszych wartości: Boga, Honoru i Ojczyzny. Gratuluję nauczycielom, rodzicom i uczniom! Możecie być dumni, śmiało i odważnie nieść w świat Wasz talent. Powodzenia!

słabe opady deszczu

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama