środa, 28 lutego 2024 03:33
Reklama
News will be here

Rewelacyjny koncert formacji Vincero zachwycił gostynińską publiczność [ZDJĘCIA]

W Sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego odbywało się już wiele koncertów, występowali artyści prezentujący różnorodne gatunki muzyczne. Tym razem, we wtorek, 9 stycznia trzej tenorzy z formacji Vincero - Mirosław Niewiadomski, Mariusz Adam Ruta i Bartosz Kuczyk zaprezentowali piękny i klimatyczny koncert noworoczny.
  • Źródło: www.gostynin.pl
Rewelacyjny koncert formacji Vincero zachwycił gostynińską publiczność [ZDJĘCIA]

Autor: Urząd Miasta Gostynina

Tenorzy wyjaśnili, że nazwa formacji – Vincero oznacza zwycięstwo lub wygraną i taką przyjęli od 2023 roku. Zdecydowali się na to wyjście, gdyż nie chcieli być myleni z innymi trzema tenorami, których przecież na rynku artystycznym nie brakuje.

Jeśli chodzi o repertuar, to jest on przygotowywany raz na rok, oprócz tzw. utworów sztandarowych, które nie są wymieniane. Istnieje jeszcze możliwość wykonania piosenek, o które proszą przed koncertem w mediach społecznościowych przyszli odbiorcy.

Podczas koncertu słuchacze mogli podziwiać mistrzowskie wykonanie przez tenorów utworów m.in.: Leonarda Cohena, Julio Iglesiasa, Franka Sinatry i wielu innych.

Utwory były wykonane w języku włoskim, polskim i angielskim.

Dopełnieniem występu była niesamowita konferansjerka Bartosza Kuczyka, który potrafił doskonale rozbawić przybyłą publiczność, w myśl stwierdzenia że tenorzy bawią się tak samo dobrze, a może i lepiej niż publiczność.

Przyjaźń nie tylko w życiu prywatnym jak i na scenie widać było podczas całego występu, a smaczku dodawały żartobliwe uszczypliwości.

Wykonawcom podziękował burmistrz Paweł Kalinowski wraz z zastępcą dyrektora Miejskiego Centrum Kultury – Anną Buraczyńską.

Zebrani w Sali kolumnowej nagrodzili wykonawców z zespołem owacjami na stojąco.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama