środa, 28 lutego 2024 03:22
Reklama
News will be here

Gostynińscy strażacy w siatkarskich zmaganiach na rzecz 32. Finału WOŚP

W niedzielne przedpołudnie, 21 stycznia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie rozegrano turniej siatkówki pod hasłem „Siatkarze dla orkiestry” w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  • Źródło: KP PSP Gostynin
Gostynińscy strażacy w siatkarskich zmaganiach na rzecz 32. Finału WOŚP

Autor: KP PSP Gostynin

W turnieju wzięło udział 9 zespołów, wśród których znalazła się reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie. W siatkarskich zmaganiach strażacy zajęli trzecią lokatę. Wpisowe z turnieju przekazano do puszki WOŚP.

fot. KP PSP Gostynin

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Sąsiad 22.01.2024 12:36
Oby w tym roku organizatorzy zbiórek ,nie postawili człowieka z puszką przed bramą cmentarną.

123 22.01.2024 13:31
no przed marketem nie postawią (niedziela), a skoro na cmentarzu jest ruch, to i puszka się przyda1

umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama