środa, 28 lutego 2024 03:24
Reklama
News will be here

Ananasy otrzymują od burmistrza 22 tys. zł

Burmistrz Miasta Gostynina gościł dzisiaj (8.02.2024 r.) przedstawicielki Zespołu Tanecznego Ananasy i Ananaski wraz z opiekunką Panią Sylwią Osmolak, którym wręczył symboliczny voucher na kwotę 22.000,00 zł. Przyznane pieniądze zostaną przeznaczone na prowadzenie zajęć taneczno-ruchowych oraz choreograficznych w 2024 r.

Przypomnijmy, że Zespół Taneczny Ananasy działa od roku 1997 przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie. Grupa, od prawie 30 lat reprezentuje nasze miasto na różnego rodzaju wydarzeniach, konkursach i festiwalach, zachwycając widzów gracją i elegancją, precyzją ruchów, które składają się na ciekawy spektakl taneczny. Zespół skupia dzieci w wieku od 7-12 lat. Repertuar Ananasów wypełniają układy oparte na technikach tańca współczesnego i nowoczesnego. W ciągu swojej działalności Zespół pokazał wiele układów i widowisk tanecznych. Obecnym choreografem grupy jest Tomasz Krajewski, występujący w musicalach „Metro” oraz „Romeo i Julia” w teatrze Studio Buffo w Warszawie.

Wszystkim dziewczynkom gratulujemy umiejętności i życzymy sukcesów w realizacji tej pięknej pasji. Niech taniec zawsze będzie obecny w Waszych sercach.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama