niedziela, 14 kwietnia 2024 19:01

Okradali sklepy na Mazowszu. Zostali zatrzymani przez policjantów z Pacyny

Dokonywali kradzieży alkoholu, słodyczy i ubrań ze sklepów na trenie całego Mazowsza. 40-letni mieszkaniec gminy Sulejów oraz 39-letnia mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego zostali zatrzymani przez policjantów z Posterunku Policji w Pacynie. Grozi im teraz do 5 lat pozbawienia wolności.
  • Źródło: KPP Gostynin

W minioną sobotę (24.02) z policjantami z Posterunku Policji w Pacynie skontaktowała się pracownica jednego ze sklepów, informując, że nieznana kobieta dokonała kradzieży artykułów spożywczych na kwotę ponad 1200 zł i z nimi uciekła. Ekspedientka bardzo dokładnie opisała ubiór i wygląd kobiety oraz wskazała markę i kolor pojazdu, do którego wsiadła i odjechała z nieznanym mężczyzną. Policjanci namierzyli srebrną skodę, którą zatrzymali do kontroli drogowej.

Jak się okazało, kierowcą był 40-letni mieszkaniec gminy Sulejów, a na fotelu pasażera siedziała 39-latka, która dokonała kradzieży sklepowej. Cała dwójka została zatrzymana i przewieziona przez mundurowych do Posterunku Policji w Pacynie. Funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia ustalili miejsce, gdzie para gromadziła swoje łupy. Były to słodycze, ubrania oraz alkohol o łącznej wartości kilku tysięcy złotych pochodzące również z innych kradzieży na Mazowszu.

39-letnia mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego oraz 40-letni mężczyzna odpowiedzą za kradzieże. Grozi im teraz do 5 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PabloMorales 29.02.2024 11:56
Zapiszą się do "platfusów" i będzie im darowane.

zachmurzenie duże

Temperatura: 12°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 21 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama