sobota, 18 maja 2024 11:14

Kutnowska: Rusza pierwszy etap budowy "Osiedla pod Klonami"

Zgodnie z umową zawartą z Generalnym Wykonawcą dziś (12.04.2024 r.) o godz. 10.00 nastąpiło przekazanie placu budowy celem realizacji I etapu inwestycji „Osiedla pod Klonami” obejmującej budowę budynku mieszkalnego „A” wraz z niezbędną infrastrukturą przy ul. Kutnowskiej w Gostyninie.
  • Źródło: www.gostynin.pl
Kutnowska: Rusza pierwszy etap budowy "Osiedla pod Klonami"

Autor: Urząd Miasta Gostynina

Generalnym Wykonawcą inwestycji jest firma Balcerzak Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k., Inwestorem Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Gostyninie Sp. z o.o.

Całkowita wartość inwestycji wynosi ponad 30.000.000 zł. Wartość I etapu ponad 10.000.000 zł.

Przypominamy, „Osiedle pod Klonami” to zespół trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych realizowanych etapami. W pierwszej kolejności zakłada się budowę budynku „A” wraz z niezbędną infrastrukturą. W kolejnym etapie realizację budynku „B” oraz budynku ”C”.

Do 30 lipca 2025 r. powstać ma budynek mieszkalny wielorodzinny „A”, który składać się będzie z 30 lokali mieszkalnych oraz 16 miejsc postojowych usytuowanych w garażu podziemnym. Do każdego lokalu mieszkalnego przynależna będzie komórka lokatorska. Każde mieszkanie posiadać będzie wygodny, duży balkon, a mieszkania na parterze dostępny będą miały taras. 

Osoby zainteresowane nabyciem lokali mieszkalnych na własność zapraszamy do kontaktu z Działem Inwestycji w siedzibie Spółki w godz. 7.00-15.00 lub telefonicznie pod numerem (24) 235 35 72.

Szczegółowe informacje o ofercie mieszkaniowej dostępne są na stronie internetowej Spółki pod adresem:

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 17°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 15 km/h

Ogłoszenia
Piękne działki w zamkniętym kompleksie Piękne działki w zamkniętym kompleksie Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej, znajdujące się na terenie zamkniętego kompleksu. Teren działek porośnięty drzewkami sosnowymi ( samosiejkami). Atrakcyjne usytuowanie, przy lesie oraz w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i letniskowych, sprawia, że niniejsza oferta, skierowana jest dla osób poszukujących ciszy, zachwycających się naturą, z możliwością szybkiego dojazdu, do pracy, szkoły itp. Dojazd drogą asfaltową. Media ( światłowód, prąd i wodociąg w granicy kompleksu). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Do najbliższego jeziora (jezioro Lucieńskie ok 2 km). Do najczystszego i najpiękniejszego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4 km. Odległość od Gostynina ok. 9 km, od Płocka ok 25 km, od Warszawy ok. 100 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena: 55 zł/m2 do negocjacji. Posiadamy działki o różnych powierzchniach od 950m/2 do 1439m/2. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama