sobota, 18 maja 2024 12:04

Rozpoczęły się koncerty pod Ratuszem

W sobotę, 13 kwietnia na gostynińskim rynku wystąpiły dwa zespoły disco polo - Toledo oraz Diadem.
Rozpoczęły się koncerty pod Ratuszem
Koncerty będą odbywać się cyklicznie

Utwory disco polo porwały do tańca mieszkańców Gostynina. Publiczność prosiła o bis.

Zespół Toledo wystąpił w sobotni wieczór jako pierwszy. Artyści z Sochaczewa zaśpiewali m.in. takie utwory jak "Zakochajmy się", czy "Rumiane jabłuszka". Diadem zaprezentował znane "Samoloty", czy "Zabrałaś serce moje". Co ciekawe, oba zespoły powstały w 1996 roku.

Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Kalinowski zaprasza wszystkich mieszkańców naszego miasta na kolejne, cykliczne koncerty na gostynińskim rynku. Najbliższy już w maju.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Gostynianin 15.04.2024 22:03
Następnym razem poprosimy Beata Kozidrak , Edyta Górniak no i oczywiście Zenek

Loko 16.04.2024 21:26
Hahah Zenek a nie myślicie o młodych tylko osobie a może hip hop a nie disco wpolu

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 19°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 16 km/h

Ogłoszenia
Piękne działki w zamkniętym kompleksie Piękne działki w zamkniętym kompleksie Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej, znajdujące się na terenie zamkniętego kompleksu. Teren działek porośnięty drzewkami sosnowymi ( samosiejkami). Atrakcyjne usytuowanie, przy lesie oraz w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i letniskowych, sprawia, że niniejsza oferta, skierowana jest dla osób poszukujących ciszy, zachwycających się naturą, z możliwością szybkiego dojazdu, do pracy, szkoły itp. Dojazd drogą asfaltową. Media ( światłowód, prąd i wodociąg w granicy kompleksu). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Do najbliższego jeziora (jezioro Lucieńskie ok 2 km). Do najczystszego i najpiękniejszego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4 km. Odległość od Gostynina ok. 9 km, od Płocka ok 25 km, od Warszawy ok. 100 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena: 55 zł/m2 do negocjacji. Posiadamy działki o różnych powierzchniach od 950m/2 do 1439m/2. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama