sobota, 18 maja 2024 11:48

Poszukiwany zatrzymany przez patrol drogówki

Policjanci z gostynińskiej drogówki podczas patrolu jednej z dróg w powiecie gostynińskim zatrzymali do kontroli drogowej citroena, którym kierował 34-letni mieszkaniec powiatu gostynińskiego. Policjanci ustalili, że mężczyzna kierował autem mając aktywne dwa sądowe zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz był poszukiwany przez sąd. Najbliższe 6 miesięcy spędzi w zakładzie karnym. Za złamanie zakazów grozi mu dodatkowa nawet 3 lat więzienia.
  • Źródło: KPP Gostynin

W poniedziałek, 15 kwietnia po godzinie 15 patrol gostynińskiej drogówki na jednej z dróg w powiecie zatrzymał do kontroli drogowej citroena, którym kierował 34-letni mieszkaniec powiatu gostynińskiego. Podczas kontroli policjanci ustalili, że mężczyzna kierował autem mając aktywne dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych wydane przez sąd w Gostyninie.

To jednak nie był koniec problemów 34-latka. Policjanci ustalili również, że jest on poszukiwany przez sąd celem odbycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności. 34-letni mieszkaniec powiatu gostynińskiego najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym, a za popełnienie przestępstwa z art. 244 kk mężczyzna odpowie przed sądem, grozi mu nawet do 3 lat więzienia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 19°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 16 km/h

Ogłoszenia
Piękne działki w zamkniętym kompleksie Piękne działki w zamkniętym kompleksie Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej, znajdujące się na terenie zamkniętego kompleksu. Teren działek porośnięty drzewkami sosnowymi ( samosiejkami). Atrakcyjne usytuowanie, przy lesie oraz w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i letniskowych, sprawia, że niniejsza oferta, skierowana jest dla osób poszukujących ciszy, zachwycających się naturą, z możliwością szybkiego dojazdu, do pracy, szkoły itp. Dojazd drogą asfaltową. Media ( światłowód, prąd i wodociąg w granicy kompleksu). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Do najbliższego jeziora (jezioro Lucieńskie ok 2 km). Do najczystszego i najpiękniejszego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4 km. Odległość od Gostynina ok. 9 km, od Płocka ok 25 km, od Warszawy ok. 100 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena: 55 zł/m2 do negocjacji. Posiadamy działki o różnych powierzchniach od 950m/2 do 1439m/2. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama