sobota, 18 maja 2024 11:05

Wkrótce powstanie ścieżka spacerowa wokół jeziora Zamkowego

Dziś (17 kwietnia 2024 r.) Burmistrz Miasta Gostynina podpisał z Panem Pawłem Malinowskim Prezesem Zarządu firmy Roto-Tech sp. z o.o., oraz Panem Tomaszem Reszkowskim reprezentującym firmę Project Manager, umowy na Regulację i umocnienie części linii brzegowej jeziora Zamkowego wraz z budową pomostów i kładki oraz umowę na nadzór inwestorski nad tą inwestycją.

W ramach realizacji zadania, Wykonawca zobowiązany jest do rozbiórki istniejących pomostów oraz do regulacji i umocnienia części linii brzegowej jeziora Zamkowego wraz z niezbędną infrastrukturą oraz do budowy pomostów wędkarskich i kładki. Dzięki tym pracom, połączona zostanie nowo powstała ścieżka spacerowa przy Zamku z istniejącą już po drugiej stronie jeziora.

Zadanie obejmuje:

  • umocnienie dna skarpy palisadą drewnianą po obu stronach jeziora,
  • umocnienie skarpy jeziora od dna do korony,
  • umocnienie brzegu jeziora powyżej skarpy,
  • rozbiórkę istniejących pomostów,
  • budowę pomostu stałego,
  • budowę 5 kpl. pomostów pływających,
  • budowę kładki,
  • budowę ścieżek utwardzonych,
  • odtworzenie terenów zielonych.

Na zadanie pozyskano dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład, Program Inwestycji Strategicznych w kwocie: 1.693.710,00 zł, wkład własny miasta: 188.190,00 zł.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ze Wspólnej 17.04.2024 15:16
Ciekawe kiedy zrobicie dojście do zalewu od ul Wspólnej. Część chodnika zastawiona samochodami do mechanika, część gałęziami powalonej wierzby. Może ktoś to wreszcie zauważy, może nowo wybrany radny?

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 17°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 15 km/h

Ogłoszenia
Piękne działki w zamkniętym kompleksie Piękne działki w zamkniętym kompleksie Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej, znajdujące się na terenie zamkniętego kompleksu. Teren działek porośnięty drzewkami sosnowymi ( samosiejkami). Atrakcyjne usytuowanie, przy lesie oraz w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i letniskowych, sprawia, że niniejsza oferta, skierowana jest dla osób poszukujących ciszy, zachwycających się naturą, z możliwością szybkiego dojazdu, do pracy, szkoły itp. Dojazd drogą asfaltową. Media ( światłowód, prąd i wodociąg w granicy kompleksu). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Do najbliższego jeziora (jezioro Lucieńskie ok 2 km). Do najczystszego i najpiękniejszego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4 km. Odległość od Gostynina ok. 9 km, od Płocka ok 25 km, od Warszawy ok. 100 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena: 55 zł/m2 do negocjacji. Posiadamy działki o różnych powierzchniach od 950m/2 do 1439m/2. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama