sobota, 18 maja 2024 11:20

Jest umowa na drugi etap modernizacji stadionu

W czwartek, 18 kwietnia na stadionie MOSiR podpisano umowę pomiędzy Urzędem Miasta, a Ada Light na drugi etap modernizacji stadionu.

Modernizowana będzie główna płyta boiska wraz z bieżnią. Koszt inwestycji to 7,6 mln zł. Jest to stuprocentowe dofinansowanie rządowe. Stadion po remoncie będzie umożliwiał rozgrywanie meczów w ramach rozgrywek klubowych o mistrzostwo III ligi. - Mierzymy wysoko... ta trzecia liga za kilka lat stanie się w Gostyninie faktem - mówił burmistrz Paweł Kalinowski.

Dyrektor MOSiR Daniel Przybylski przypomniał zebranym co powstanie podczas drugiego etapu modernizacji obiektu przy ul. Sportowej.

W najbliższą sobotę, 20 kwietnia na głównej płycie Mazur zagra mecz ligowy z PAF Płońsk, początek spotkania o godzinie 15.00.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Sąsiad 19.04.2024 16:05
Trzeba by wydłużyć termin wyborów , a umów byłoby jeszcze więcej.

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 17°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 15 km/h

Ogłoszenia
Piękne działki w zamkniętym kompleksie Piękne działki w zamkniętym kompleksie Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej, znajdujące się na terenie zamkniętego kompleksu. Teren działek porośnięty drzewkami sosnowymi ( samosiejkami). Atrakcyjne usytuowanie, przy lesie oraz w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i letniskowych, sprawia, że niniejsza oferta, skierowana jest dla osób poszukujących ciszy, zachwycających się naturą, z możliwością szybkiego dojazdu, do pracy, szkoły itp. Dojazd drogą asfaltową. Media ( światłowód, prąd i wodociąg w granicy kompleksu). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Do najbliższego jeziora (jezioro Lucieńskie ok 2 km). Do najczystszego i najpiękniejszego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4 km. Odległość od Gostynina ok. 9 km, od Płocka ok 25 km, od Warszawy ok. 100 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena: 55 zł/m2 do negocjacji. Posiadamy działki o różnych powierzchniach od 950m/2 do 1439m/2. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama