sobota, 22 czerwca 2024 20:48
Reklama

Nowy wójt Nowego Duninowa zaprzysiężony

Po niemal 22 latach ze stanowiskiem wójta Nowego Duninowa żegna się Mirosław Krysiak. Włodarzem Nowego Duninowa jest teraz Karol Gutkowicz.

Pierwsza sesja obecnej kadencji Rady Gminy Nowego Duninowa rozpoczęła się o godzinie 10.00. Wcześniej samorządowcy modlili się w kościele przy relikwiach świętej Kingi, patronki polskich samorządowców. W homilii ksiądz Mariusz Przybysz - proboszcz z Soczewki, przybliżył postać świętej Kingi i prosił za Jej wstawiennictwem o mądre, roztropne i sprawiedliwe rządzenie dla całej lokalnej społeczności. 

Podczas obrad nowi radni wraz z nowym wójtem złożyli przysięgę. Wójt Karol Gutkowicz podczas swojego wystąpienia na początku podziękował Mirosławowi Krysiakowi za wieloletnie zarządzanie Gminą i radnym za otrzymane mandaty, jednocześnie zachęcając do szerokiej współpracy. 

Mirosław Krysiak życzył nowemu wójtowi i radnym sukcesów, realizacji planów i dobrej współpracy.

Rada Gminy wybrała dziś na przewodniczącego Andrzeja Pietrzaka, który w głosowaniu uzyskał 7 głosów. Jego kontrkandydatka Beata Gościniak otrzymała 6 głosów. Głosowało trzynastu radnych. Wiceprzewodniczącym Rady Gminy został Jerzy Nowacki (jedyny zgłoszony) - 11 radnych głosowało za wyborem. 

W obradach udział wzięli m.in. ojciec i brat nowego wójta. 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 20 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama