sobota, 22 czerwca 2024 20:19
Reklama

Powiatowe obchody Dnia Strażaka [VIDEO]

Na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Strażaka.

Miniony rok był pracowity i trudny dla naszych strażaków. Odnotowano prawie 800 zdarzeń. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie st. bryg. Andrzej Ledzion podziękował strażakom za zaangażowanie zawodowe jak i społeczne. Poinformował zebranych, że od 1 maja Ochotnicza Straż Pożarna w Suserzu została włączona do Krajowego Systemu Ratownictwa Gaśniczego.

- Maj to miesiąc, w którym dziękujemy strażakom za służbę - mówił Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Artur Gonera i podkreślał, że ta służba będzie dobra, kiedy będzie dobra współpraca rządowa i samorządowa. 

Starosta Andrzej Krzewicki zaapelował do samorządowców z naszego powiatu o jeszcze większe wsparcie strażaków. 

Prezes Powiatowy ZOSP RP Karol Podleśny dziękował m.in. emerytom, a szczególnie Mariuszowi Ostrowskiemu, który nie tak dawno pożegnał się z pracą.

Odznaczenia i awanse otrzymali:

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
obietywnym okiem 15.05.2024 23:59
A gdzie się podziała nowa wybranka społeczeństwa gostynińskiego ?... no tak zastosowano zasadę szach - mat.

pochmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 20 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama