sobota, 22 czerwca 2024 20:44
Reklama

Wypadek w Osmolinie. Kierowca w szpitalu

W sobotę, 18 maja na drodze wojewódzkiej nr 584 w Osmolinie doszło do zdarzenia drogowego. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Wypadek w Osmolinie. Kierowca w szpitalu
fot. OSP Kiernozia

Do zdarzenia doszło po godzinie 20:00 na DW584 na pograniczu województw mazowieckiego i łódzkiego. Kierowca samochodu osobowego marki toyota auris na łowickich numerach rejestracyjnych, jadąc od Osmolina w kierunku Kiernozi, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo.

Pasażerka wyszła z pojazdu o własnych siłach. Wewnątrz auta utknął zaś kierowca, którego strażacy wydostali przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do poszkodowanego i udzieleniu mu kwalifikowanej pierwszej pomocy - piszą druhowie z Kiernozi.

Kierowca toyoty został przetransportowany karetką pogotowia ratunkowego do szpitala.

Na miejsce zadysponowano strażaków z Gostynina, Sannik, Łowicza i Kiernozi. W Osmolinie pracował również zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 20 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama