sobota, 22 czerwca 2024 21:26
Reklama

Młody kierowca wymusił pierwszeństwo

We wtorek, 4 czerwca na ul. Kowalskiej doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło po godz. 12.00. Kierujący volkswagenem 18-latek z gminy Gostynin nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 36-letniemu kierowcy audi z Włocławka. Na to wszystko najechała kierująca fordem 23-latka z Wielkopolski. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Na miejsce zadysponowano strażaków, ratowników medycznych oraz policjantów, którzy ukarali sprawcę zdarzenia drogowego.

Kierujący volkswagenem bora 18-latek został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł oraz 10 punktami karnymi - powiedział portalowi gostynin24 mł. asp. Paweł Klimek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.

DW265 w rejonie skrzyżowania dróg prowadzących na Budy Kozickie i Nagodów, przy wyjeździe z Gostynina, była zablokowana.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 17°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 17 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama