Reklama

Wojsko zainteresowane budynkiem po byłym Domu Dziecka

W siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie w sprawie przeznaczenia na rzecz Wojsk Obrony Terytorialnej, zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Gostynińskiego. Nieruchomość położona jest w Gostyninie przy ul. Zazamcze 26.

Powiat Gostyniński reprezentowali Członkowie Zarządu: Starosta Gostyniński Andrzej Krzewicki, Wicestarosta Gostyniński Grzegorz Geisler, Członek Zarządu Powiatu Gostynińskiego Teresa Pawlak, Członek Zarządu Powiatu Gostynińskiego Paweł Pilichowicz, Członek Zarządu Powiatu Gostynińskiego Adam Waloch oraz Skarbnik Powiatu Gostynińskiego Elżbieta Kijek.

Przedstawiciele Powiatu Gostynińskiego podtrzymali stanowisko Zarządu Powiatu wyrażone Uchwałą Nr 954/2024 z dnia 7 marca 2024r., którą wyrażono zgodę na użyczenie nieruchomości na okres 30 lat na rzecz 6 Mazowieckiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej.

Przedstawiciele Stołecznego Zarządu Infrastruktury oraz 6 Mazowieckiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej podkreślili, że warunkiem koniecznym do zrealizowania oraz poniesienia nakładów na rzecz nieruchomości jest przekazanie jej w zarząd.

Konsekwencją przyjęcia stanowiska wyrażonego przez przedstawicieli Stołecznego Zarządu Infrastruktury, musiałoby być przekazanie przez Powiat Gostyniński prawa własności nieruchomości Skarbowi Państwa.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Pizza na granicy 08.07.2024 19:51
Teraz Wojska Obrony Terytorialnej potrzebę, że nieruchomość!!! wartą parę milionów!!! trzeba oddać za darmo!!! i płot na granicy teraz też jest potrzebny bo niebezpieczni migranci tylko na filmie Pani Holland to jakoś inaczej wyglądało

bez emocjii 08.07.2024 17:34
Może jednak warto rozważyć propozycję wojska....To że wojsko obraża się nazywając ich darmozjadami pachnie pogłosiem spod granicy....ale...czy ktoś pomyślał, ile korzyści mieliby mieszkańcy...jak rozkwitłby handel, ile miasto miałoby nowych mieszkańców, ile sprzedanej żywności, paliwa....może miasto przestałoby być miastem emerytów...?

Lewy 08.07.2024 13:11
Co z tego że wojsko.chce oni by wszystko chcieli do namiotu niech idą a ten dom. Budynek niech zostawia a nie będą się panoszyc darmozjady

Obserwator 07.07.2024 19:29
Dom Dziecka BRATOSZEWO nie mal że 80 lenią tradycją został przeniesiony przez poprzednią władzę powiatową (PSL!!!!)w tą ciasnotę!!! na Iwaszkiewicza i teraz najlepiej oddać Dom Dziecka na BRATOSZEWIE za darmo

Wyborca 06.07.2024 21:28
A co 6-ta Mazowiecka Brygada Wojsk Obrony Terytorialnej oferuje w zamian za taka nieruchomość

Ja 08.07.2024 17:05
Nic oni chcą i tyle Ten teren był oddany miastu dla sierot powojennych To chyba żart jak by starostwo to oddało

fakt 06.07.2024 15:30
Oddajcie wojsku bo "nowa władza" może tam zakwaterować gości z Lampeduzy co przez Niemcy jadą do nas.

No cóż 07.07.2024 12:00
fakt 06.07.2024 15:30
Oddajcie wojsku bo "nowa władza" może tam zakwaterować gości z Lampeduzy co przez Niemcy jadą do nas.
To raczej stara władza sprzedawała wizy na straganach w Afryce sprowadzała motłoch z całego świata aby zalewał Polskę i Europę !

polak 07.07.2024 17:47
No cóż, tobie każdą ściemę można wcisnąć, pożyteczny idioto.

No cóż 08.07.2024 10:26
pozytecznym idiotą to raczej jesteś ty pseudo"polaku" z"faktem" - choć mam wrażenie że jesteś tą samą osobą wyciosującą te bzdury i obrażającą innych tylko zmieniasz nicki!

TeżPolak 08.07.2024 12:01
Widać że masz w tym doświadczenie...idioto ale, no cóż.

fakt 07.07.2024 22:10
Baranowi POwiedzieli w tvnie i baran powtarza.

zachmurzenie duże

Temperatura: 19°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 10 km/h

Ogłoszenia
Bezpieczne Pożyczki Hipoteczne Dla Firm i Rolników Bez Bik Szybka Wypłata Bezpieczne Pożyczki Hipoteczne Dla Firm i Rolników Bez Bik Szybka Wypłata Koniec z brakiem pieniędzy! Nasza pożyczka hipoteczna dla firm i rolników to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje sukces każdemu przedsiębiorcy. Oszczędzisz wiele energii, czasu i osiągniesz, to o czym wszyscy marzą – realizację potrzeb Twojej firmy i niezależność finansową. Wystarczy, że rozpoczniesz z nami współpracę. Już dzisiaj dołącz do firm i gospodarstw rolnych, które zrealizowały swoje marzenia. Sprawdź teraz! Czynniki wyróżniające naszą ofertę: • zabezpieczenie tylko na hipotece (wpis w dziale IV księgi wieczystej, tak jak w banku) • najniższy koszt umowy od 28% rocznie • najszybszy czas realizacji i wypłaty • pomoc w przygotowaniu dokumentów na każdym etapie współpracy • elastyczność oferty w zakresie warunków spłaty • jasne warunki umowy bez „gwiazdek i drobnego druku” • żadnych ukrytych kosztów • szeroki przedział kwotowy ( od 50.000 zł do 2.000.000 zł) Dodatkowe korzyści dla Państwa wynikające z podjętej współpracy: • Specjalizujemy się w procesach restrukturyzacji i oddłużaniu nieruchomości • Na życzenie klienta dokonujemy szybkiego zakupu nieruchomości • Na życzenie klienta pokryjemy koszt umowy notarialnej • Nie weryfikujemy Państwa baz w BIK, BIG, KRD, ERIF i innych • Akceptujemy/spłacamy zajęcia komornicze, hipoteki i prywatne zobowiązania • Wszyscy nasi klienci otrzymują bezpłatne konsultacje i pomoc prawną • Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z należytą starannością Nasze pożyczki hipoteczne oferujemy pod następujące zabezpieczenia: Grunty rolne, grunty komercyjne, działki deweloperskie, działki budowlane, lokale mieszkalne, domy mieszkalne, kamienice mieszkalne, biurowce, obiekty magazynowe, obiekty sportowe, obiekty uzdrowiskowe, hotele, motele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, zakłady usługowe oraz zakłady produkcyjne, pojazdy użytkowe i rolnicze posiadające dowód rejestracyjny. Kontakt: Tel. 577-873-616, email: [email protected] Więcej informacji na stronie: https://bloghipoteczny24.pl/
Dom z bezpośrednim dostępem do jeziora Białe Dom z bezpośrednim dostępem do jeziora Białe Tel. 665 424 109, 515 955 229. Posiadamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej (połowa) o pow. ok. 90 m/2, w tym dodatkowo ok 30 m tarasu. Budynek składa się z parteru oraz użytkowego poddasza. Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na taras, aneks kuchenny i łazienka oraz schody prowadzące na piętro, na którym znajdują się dwie piękne sypialnie. Z jednej sypialni wyjście na balkon. Nieruchomość wyposażona w media: prąd, szambo i woda z własnego ujęcia ( jest możliwość przyłącza wody z wodociągu gminnego). Pięknie zagospodarowana działka o pow. ok 1000 m/2 z licznym nasadzeniem oraz garażem typu blaszak. Nieruchomość wyposażona w system alarmowy oraz usytuowana na terenie zamkniętego kompleksu. Okolica bardzo malownicza, położona wśród rezerwatów przyrody. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Odległość prezentowanej działki od najpiękniejszego i najczystszego ( I klasa czystości wody ) jeziora - Białe ok. 120 m. Jezioro Białe jest najgłębszym jeziorem na pojezierzu gostynińskim i jednym z większych (152 ha). Odległość z Płocka ok. 25 km, z Warszawy ok. 100 km, z Gostynina ok. 8 km Cena 659 000 zł do negocjacji. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Pięknie położone działki blisko j. Lucień i Białe Pięknie położone działki blisko j. Lucień i Białe Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 Posiadamy do sprzedaży dwie pięknie położone działki z możliwością zabudowy znajdujące się obok siebie o pow. ok. 2250 m/2 oraz 1320 m/2 na nowopowstałym osiedlu domów jednorodzinnych. W sąsiedztwie domy jednorodzinne oraz rekreacyjne, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe. Wszystko to sprawia, że jest to idealne miejsce do osiedlenia się na co dzień jak i z przeznaczeniem na rekreację. Do najbliższego jeziora Lucieńskiego odległość ok. 2km a do najpiękniejszego oraz najczystrzego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4km. Miejscowość bardzo malownicza i spokojna. Media (wodociąg, energia elektryczna, kanalizacja) w nie dalekiej odległości od działek. Dojazd drogą asfaltową. Miejscowość Lucień gm. Gostynin. Odległość od Gostynina ok. 7 km , od Płocka ok. 22 km od Warszawy ok 120 km Cena 78 000 zł do negocjacji - 1320 m/2 Cena 124 000 zł do negocjacji - 2250 m/2 W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama