Reklama

Złoty medal dla Łukasza Flejszera i Mateusza Solgi podczas 24 godzinnego wyścigu we Francji

24 HOURS ROLLERS of Le Mans to wyścig polegający na pokonaniu jak największej ilości kilometrów na łyżworolkach w czasie 24 godzin na słynnym, wyścigowym torze w Le Mans (FRANCJA). Tegoroczna edycja odbyła się 29-30 czerwca 2024 r. i wzięli w niej udział reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego „Zwoleń-Team".

Łukasz Flejszer i Mateusz Solga świetnie zaprezentowali się podczas światowych zawodów sportowych zajmując 1 miejsce w kategorii DUET po przejechaniu 585,9 km w dobę!

W imprezie tej wzięło udział ponad 3000 uczestników z 18 krajów.

A jak to wszystko wyglądało ? ...

Zawody rozpoczęto kwalifikacjami sprinterskimi na 300 metrów (w deszcz), by pogrupować w strefy startu wszystkich zawodników i tu 10 czas wyjeździł Łukasz tj. 10 miejsce startu przypada naszym reprezentantom.

Jako pierwszy na trasę udaje się instruktor UKS Zwoleń-Team, gdzie o godz. 16:00 rozpoczyna słynny bieg w „skarpetkach" po rolki... szybkie założenie butów i zaczyna 24 godzinny wyścig. Od startu przez 800 metrów zaczyna się pierwszy długi podjazd, po którym formułuje się zasadnicza grupa łyżworolkarzy szybkich. Następnie zjazd z prędkością 72km/h oraz liczne zakręty i proste co daje nam pętle o długości 4,185km.

"Od samego startu przez pierwsze 6 godzin narzuciliśmy dość mocne tempo z rundami blisko 9 minutowymi, aby zbudować przewagę nad reprezentacjami: Niemiec, Francji, Szwajcarii i to nam się udaje: na początku 2 rundy zapasu, później 4, 7.

Po 21 godzinach przychodzi kryzys: nogi, plecy, stawy skokowo-goleniowe odmawiają posłuszeństwa, ale walczymy przez kolejne 3 godziny. Przewaga na tyle była bezpieczna, iż w ostatecznym rozrachunku spadła do 3 rund nad innymi duetami.

Był to bardzo wyczerpujący bieg, walka ze słabościami organizmu, obraniem dobrej strategii, kalkulowaniem i bieżącym śledzeniem międzyczasów (rund), walka ze snem, pogodą (wiatr i deszcz przez pierwsze 3 godziny, a w nocy zimnem).

Od samego początku, kiedy plan wyjazdu na światowe zawody zrodził się w naszych głowach wiedzieliśmy, po co tam jedziemy, że będziemy walczyć o najwyższe miejsca. Cieszymy się, że wśród międzynarodowych zawodników udało nam się zwyciężyć w kategorii Duety, a wisienką na torcie było wejście na podium toru w Le Mans.

 
Dziękujemy Wszystkim za każde słowa wsparcia, otuchy podczas rozmów, wiadomości. To również dzięki Wam zrealizowaliśmy nasz 24 godzinny S U K C E S" – mówi Łukasz Flejszer.
 

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z 24 godzinnych zawodów:

https://www.youtube.com/watch?v=60aZjH5pxVw
https://www.youtube.com/shorts/4z87ZR4bhys

Ze sportowym pozdrowieniem
Łukasz Flejszer
Mateusz Solga
(z UKS Zwoleń-Team – sekcja wrotkarstwa szybkiego).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
XYZ 18.07.2024 15:27
Wielkie brawa . Wziąć udział w takim przedsięwzięciu i jeszcze stanąć na najwyższym stopniu podium , coś wielkiego . Podziwiam Was .

mieszkaniec 15.07.2024 00:29
Ogromne gratulacje dla Panów .

Miły kibic 11.07.2024 20:37
No nasz mistrzuniu coś wygrał, ale urwał aż się mało nie ...... Kolejny raz pokazał co się dla niego liczy tylko on .Bo w tym czasie kiedy nasz mistrzuniu gdzies jest to jego podopieczni startują. Mocno powiedziane .Zgadnicie ilu zawodników miał na Misstrzostwach Polski a wam powiem 1 bo maluchy nie startowały w zawodach rangi Mistrzostwach .

mieszkaniec 12.07.2024 09:54
Złośliwy człowieku , zazdrość cię zżera . Bardzo brzydka cecha .

kibic 12.07.2024 10:30
W większości zawodów wygrywa , trzeba to przyznać , a ostatnie zwycięstwo rzadko kto zdobywa . Twoje miły kibicu (wręcz nie miły) przepełnione są goryczą , że to ty nie możesz się wykazać osiągnięciami . Rada taka - cieszmy się z tego co mamy i na co nas stać .

mama 12.07.2024 15:01
Do miły kibic przez małe m , maluchy to są w przedszkolu , a tu są zawodnicy ,którzy startowali na ogólnopolskich zawodach zdobywając wysokie miejsca . Szanuj inne dzieci i ich rodziców .

Jadwiga 08.07.2024 10:19
Gratulacje.

zachmurzenie duże

Temperatura: 19°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 10 km/h

Ogłoszenia
Bezpieczne Pożyczki Hipoteczne Dla Firm i Rolników Bez Bik Szybka Wypłata Bezpieczne Pożyczki Hipoteczne Dla Firm i Rolników Bez Bik Szybka Wypłata Koniec z brakiem pieniędzy! Nasza pożyczka hipoteczna dla firm i rolników to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje sukces każdemu przedsiębiorcy. Oszczędzisz wiele energii, czasu i osiągniesz, to o czym wszyscy marzą – realizację potrzeb Twojej firmy i niezależność finansową. Wystarczy, że rozpoczniesz z nami współpracę. Już dzisiaj dołącz do firm i gospodarstw rolnych, które zrealizowały swoje marzenia. Sprawdź teraz! Czynniki wyróżniające naszą ofertę: • zabezpieczenie tylko na hipotece (wpis w dziale IV księgi wieczystej, tak jak w banku) • najniższy koszt umowy od 28% rocznie • najszybszy czas realizacji i wypłaty • pomoc w przygotowaniu dokumentów na każdym etapie współpracy • elastyczność oferty w zakresie warunków spłaty • jasne warunki umowy bez „gwiazdek i drobnego druku” • żadnych ukrytych kosztów • szeroki przedział kwotowy ( od 50.000 zł do 2.000.000 zł) Dodatkowe korzyści dla Państwa wynikające z podjętej współpracy: • Specjalizujemy się w procesach restrukturyzacji i oddłużaniu nieruchomości • Na życzenie klienta dokonujemy szybkiego zakupu nieruchomości • Na życzenie klienta pokryjemy koszt umowy notarialnej • Nie weryfikujemy Państwa baz w BIK, BIG, KRD, ERIF i innych • Akceptujemy/spłacamy zajęcia komornicze, hipoteki i prywatne zobowiązania • Wszyscy nasi klienci otrzymują bezpłatne konsultacje i pomoc prawną • Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z należytą starannością Nasze pożyczki hipoteczne oferujemy pod następujące zabezpieczenia: Grunty rolne, grunty komercyjne, działki deweloperskie, działki budowlane, lokale mieszkalne, domy mieszkalne, kamienice mieszkalne, biurowce, obiekty magazynowe, obiekty sportowe, obiekty uzdrowiskowe, hotele, motele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, zakłady usługowe oraz zakłady produkcyjne, pojazdy użytkowe i rolnicze posiadające dowód rejestracyjny. Kontakt: Tel. 577-873-616, email: [email protected] Więcej informacji na stronie: https://bloghipoteczny24.pl/
Dom z bezpośrednim dostępem do jeziora Białe Dom z bezpośrednim dostępem do jeziora Białe Tel. 665 424 109, 515 955 229. Posiadamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej (połowa) o pow. ok. 90 m/2, w tym dodatkowo ok 30 m tarasu. Budynek składa się z parteru oraz użytkowego poddasza. Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na taras, aneks kuchenny i łazienka oraz schody prowadzące na piętro, na którym znajdują się dwie piękne sypialnie. Z jednej sypialni wyjście na balkon. Nieruchomość wyposażona w media: prąd, szambo i woda z własnego ujęcia ( jest możliwość przyłącza wody z wodociągu gminnego). Pięknie zagospodarowana działka o pow. ok 1000 m/2 z licznym nasadzeniem oraz garażem typu blaszak. Nieruchomość wyposażona w system alarmowy oraz usytuowana na terenie zamkniętego kompleksu. Okolica bardzo malownicza, położona wśród rezerwatów przyrody. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Odległość prezentowanej działki od najpiękniejszego i najczystszego ( I klasa czystości wody ) jeziora - Białe ok. 120 m. Jezioro Białe jest najgłębszym jeziorem na pojezierzu gostynińskim i jednym z większych (152 ha). Odległość z Płocka ok. 25 km, z Warszawy ok. 100 km, z Gostynina ok. 8 km Cena 659 000 zł do negocjacji. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Pięknie położone działki blisko j. Lucień i Białe Pięknie położone działki blisko j. Lucień i Białe Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 Posiadamy do sprzedaży dwie pięknie położone działki z możliwością zabudowy znajdujące się obok siebie o pow. ok. 2250 m/2 oraz 1320 m/2 na nowopowstałym osiedlu domów jednorodzinnych. W sąsiedztwie domy jednorodzinne oraz rekreacyjne, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe. Wszystko to sprawia, że jest to idealne miejsce do osiedlenia się na co dzień jak i z przeznaczeniem na rekreację. Do najbliższego jeziora Lucieńskiego odległość ok. 2km a do najpiękniejszego oraz najczystrzego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4km. Miejscowość bardzo malownicza i spokojna. Media (wodociąg, energia elektryczna, kanalizacja) w nie dalekiej odległości od działek. Dojazd drogą asfaltową. Miejscowość Lucień gm. Gostynin. Odległość od Gostynina ok. 7 km , od Płocka ok. 22 km od Warszawy ok 120 km Cena 78 000 zł do negocjacji - 1320 m/2 Cena 124 000 zł do negocjacji - 2250 m/2 W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama