Reklama

Sprzedając lemoniadę pomagają i zbierają na rzecz Julki Niedzielskiej z Gostynina

Julka Niedzielska z Gostynina walczy o pierwszy krok po skomplikowanej operacji. Chłopcy z ulicy Parkowej postanowili pomóc sprzedając lemoniadę.

Co czuje matka, która patrzy na to, jak jej dziecko walczy z własnym ciałem? Potworne uczucie bezsilności. Robimy wszystko, by Julka samodzielnie chodziła.

Poznaj historię Julki

Julka urodziła się jako wcześniak w 30. tygodniu ciąży. Ważyła zaledwie 1420 gramów. Okazało się również, że przeszła wylewy krwi do mózgu drugiego stopnia. W konsekwencji wszystkich komplikacji zdrowotnych jej rozwój jest znacznie opóźniony w stosunku do rówieśników. U Julki zdiagnozowano mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe i niedowład prawej ręki.

Liczy się każdy grosz

Każdy grosz, każdy najmniejszy gest naprawdę ma znaczenie. Prosimy, pomóżcie zazielenić pasek zbiórki i podarować Julci szansę na sprawność! Każda złotówka daje szansę na to, że Julcia stanie na własnych nóżkach. Ona tak bardzo tego chce, a ciało odmawia posłuszeństwa.

Lemoniada na Parkowej

W lipcu przy ul. Parkowej dwóch młodych dżentelmenów będzie sprzedawać lemoniadę. Cały zysk przeznaczą na szczytny cel - pieniądze zostaną przekazane na rzecz Julii Niedzielskiej z Gostynina. Można ich spotkać codziennie około południa.

LINK DO ZBIÓRKI:

siepomaga.pl/julia-niedzielska


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kibic 02.07.2025 12:03
Dzieciaki mają więcej klasy od rządzących pozdro chłopaki !

Marzyciel 02.07.2025 10:57
Proponuję aby radni zrzekli się jednej diety aby pomóc tej dziewczynce, oczywiście mam na myśli wszystkich radnych i tych miejskich i powiatowych. Miło by było jak by i ci zasiadający w radach nadzorczych też się do tego przyłączyli.

Anne 02.07.2025 17:36
Jestem za.

NAJPOPULARNIEJSZE
Ogłoszenia
specjalistka/specjalista ds. obsługi klienta Energy 5 specjalistka/specjalista ds. obsługi klienta Energy 5 Opis Specjalista / Specjalistka ds. Customer Service ________________________________________ Zakres obowiązków • Bieżąca obsługa klientów krajowych i zagranicznych (mailowa oraz telefoniczna) • Współpraca z działami: sprzedaży, produkcji, logistyki i magazynu, oraz zakupów • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych i posprzedażowych • Przyjmowanie i koordynacja zamówień na konstrukcje fotowoltaiczne • Rozwiązywanie bieżących problemów i reklamacji klientów • Budowanie długofalowych relacji z klientami • Uczestnictwo w spotkaniach i targach branżowych – krajowych i zagranicznych ________________________________________ Wymagania • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze Customer Service (mile widziane w branży technicznej lub B2B) • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) lub języka niemieckiego (min. B2), znajomość innych języków mile widziana • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu, ustalanie priorytetów • Komunikatywność i proklienckie nastawienie • Umiejętność pracy zespołowej • Znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel) ________________________________________ Oferujemy • Stabilne zatrudnienie • Realny wpływ na procesy obsługi klienta • Pracę w międzynarodowym środowisku • Możliwość rozwoju zawodowego i językowego (darmowy kurs językowy) • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia z systemem premiowym • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu • Benefity –możliwość dołączenia do programów : prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe • Wsparcie w rozwoju – szkolenia Cv proszę kierować na adres : [email protected]
specjalistka/specjalista ds. obsługi klienta Energy 5 specjalistka/specjalista ds. obsługi klienta Energy 5 Specjalista / Specjalistka ds. Customer Service ________________________________________ Zakres obowiązków • Bieżąca obsługa klientów krajowych i zagranicznych (mailowa oraz telefoniczna) • Współpraca z działami: sprzedaży, produkcji, logistyki i magazynu, oraz zakupów • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych i posprzedażowych • Przyjmowanie i koordynacja zamówień na konstrukcje fotowoltaiczne • Rozwiązywanie bieżących problemów i reklamacji klientów • Budowanie długofalowych relacji z klientami • Uczestnictwo w spotkaniach i targach branżowych – krajowych i zagranicznych ________________________________________ Wymagania • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze Customer Service (mile widziane w branży technicznej lub B2B) • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) lub języka niemieckiego (min. B2), znajomość innych języków mile widziana • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu, ustalanie priorytetów • Komunikatywność i proklienckie nastawienie • Umiejętność pracy zespołowej • Znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel) ________________________________________ Oferujemy • Stabilne zatrudnienie • Realny wpływ na procesy obsługi klienta • Pracę w międzynarodowym środowisku • Możliwość rozwoju zawodowego i językowego (darmowy kurs językowy) • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia z systemem premiowym • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu • Benefity –możliwość dołączenia do programów : prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe • Wsparcie w rozwoju – szkolenia
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama