Reklama
Reklama

Wojewoda chwali burmistrza Pawła Kalinowskiego

Wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera wizytował w środę (31.10) inwestycje zrealizowane z rządowych programów. Wysoko ocenił Gostynin.

Kiedy słuchamy w różnych debatach samorządowych kandydatów na włodarzy miast, często słyszymy, że brakuje żłobków i przedszkoli. W Gostyninie nie ma tego problemu i jesteśmy wzorem do naśladowania. Wojewoda pochwalił władze Gostynina podkreślając, że inwestycje w młodych ludzi to przyszłość. Zapewnił o dalszej współpracy.

Reklama

Poniżej prezentujemy materiał filmowy podsumowujący wizytę wojewody w Gostyninie.

and.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

2016 01.11.2018 21:57
nie chwal dnia przed zachodem słońca . :lol:

mieszkaniec12 01.11.2018 16:50
skoro tak wszyscy zaczynają chwalić, znaczy że się boją o wynik:-))

mieszkaniec 01.11.2018 15:45
Wojewoda nie wspomniał, może zapomniał, ilu ludzi nie ma pracy i wyjeżdża.

NAJPOPULARNIEJSZE
Ogłoszenia
Nowoczesne pięknie urządzone mieszkanie - do sprzedaży w Gostyninie Nowoczesne pięknie urządzone mieszkanie - do sprzedaży w Gostyninie Polecamy do sprzedaży pięknie i nowocześnie urządzone mieszknie. Zlokalizowane na kameralnym osiedlu nowych bloków, z wygodnymi prakingami naziemnymi i miejsacmi garażowymi podziemnymi. O mieszkaniu: • metraż: ok. 54 m² + duży balkon z pięnym widokiem. • układ: aneks kuchenny w zabudowe, meble wysokiej jakości, wykonane na wymiar + salon z wyjściem na duży balkon, przestronna sypialnia + łazienka z wc. Ponadto szeroki przedpokój z pojemną szafą w zabudowie. • ciepłe, jasne i dobrze doświetlone pomieszczenia, urządzone w wysokim standardzie. • spokojne sąsiedztwo i zadbane części wspólne Atuty: ✔ Świetna lokalizacja - około 2,5 km od centrum - ul. Kutnowska ✔ Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych - zalew gostyniński ✔ Idealne miejsce do życia lub inwestycja ✔ Możliwość szybkiego wprowadzenia się, bez wkładu finansowego. ✔ Kameralne osiedle ✔ Podziemny parking z prywatnym miejscem postojowym oraz komórka lokatorska ✔ Wygodny parking pod blokiem Pełna własność z KW, możliwość kredytowania. Zapraszam do kontaktu telefonicznego i umówienia się na prezentację Cena: 450 000 zł do negocjicji plus 30 tys za miejsce garażowe Cena łaczana 480 000 zł również do negocjacji. Zapraszamy do zakupu! Mieszkanie posiada księgę wieczystą! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama