Reklama
Reklama

27-latek z Leśniewic na gościnnych występach w Tomaszowie Mazowieckim. Po raz drugi ukradł samochód

Funkcjonariusze tomaszowskiej komendy po raz drugi zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego. W nocy z 16 na 17 stycznia 2026 roku w miejscowości Komorów ukradł on Audi, natomiast dwa dni wcześniej w Gostyninie Fiata Bravę, którym doprowadził do wypadku w Wiadernie.

Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali 27-letniego mężczyznę z powiatu gostynińskiego, który kierując skradzionym samochodem doprowadził do zdarzenia drogowego. Zatrzymany miał w organizmie 1,2 promila alkoholu.

14 stycznia 2026 r.

Około godziny 12:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Widerno. Z informacji przekazanych dyżurnemu wynikało, że pojazd dachował.

Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze, którzy ustalili, że kierujący pojazdem marki Fiat stracił panowanie nad samochodem i uderzył w betonowy przepust. W samochodzie znajdowało się dwóch mężczyzn w wieku 27 i 37 lat, mieszkańców powiatu gostynińskiego, którzy z obrażeniami ciała trafili do tomaszowskiego szpitala.

Podczas prowadzonych na miejscu zdarzenia czynności ustalono, że pojazdem kierował 27-latek, który miał 1,2 promila alkoholu a Fiat, który mężczyzna doprowadził do zdarzenia nie należy do niego. Z ustaleń śledczych wynika, że auto przez niego zostało skradzione poprzedniej nocy z jednej z posesji w Gostyninie. Pojazd zabezpieczono, a 27-latek usłyszał zarzuty kradzieży samochodu oraz kierowania w stanie nietrzeźwości. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Tomaszów Mazowiecki

17 stycznia 2026 r.

Kilka minut po północy, dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży paliwa, do której doszło na jednej ze stacji na terenie miasta.

Skierowany na miejsce patrol Policji ustalił, że kradzieży dokonał kierujący samochem marki Audi. Funkcjonariusze bardzo szybko dotarli do właściciela pojazdu, który był zaskoczony pytaniem dotyczącym kradzieży paliwa. Okazało się, że jego pojazd został skradziony. W ustaleniu tożsamości sprawcy kradzieży pomógł monitoring ze stacji paliw. Policjanci rozpoznali, że tankujący paliwo mężczyzna to sprawca wcześniejszej kradzieży pojazdu z Gostynina, który kilka godzin wcześniej opuścił szpital.

Funkcjonariusze zespołu kryminalnego niezwłocznie pojechali do Gostynina, gdzie zatrzymali 27-latka. Mężczyzna w chwili zatrzymania przez policjantów kierował skradzionym Audi mając prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymany usłyszał dwa zarzuty dotyczące kradzieży pojazdu oraz kierowania smochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Został objęty policyjnym dozorem.

Źródło: KPP Tomaszów Mazowiecki

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

A
Adam Balcerzak 03.02.2026 12:50
Mieszkam z tym człowiekiem od 11 lat.Jest bezkompromisowy i bezlitosny dla ludzi i rodziny.Zneca się nad rodziną psychicznie i fizycznie'wszystko co robi jest zamiatane pod dywan wszystkie awantury alkoholowe i próby pobicia''raz z ostrym narzędziem.I nie ma siły na niego Nie ma instytucji by z jego powodu mogłaby pomóc rodzinie.By go odizolować od rodzinnego grona Jest to człowiek niebezpieczny.I co ma zrobić to zrobi nie patrząc na innych.Przynosi samo zło i ból.

wyborca 03.02.2026 09:33
To wszystko stoi na głowie. Popatrzcie na zbiórki i zrzutki. Czy ktoś to kontroluje. W tej lawinie "potrzeb" łatwo przeoczyć naprawdę potrzebujących.

A
Anonimowo 03.02.2026 08:23
Oszukuje ludzi na Facebooku.Powinien dostać sankcje 3mieszeczna do sprawy.By nie doszło znów do tego co było..by nie zginęła niewinna osoba.To nie jego pierwszy wyczyn i nie ostatni

A
Anonimowo 03.02.2026 08:20
Dostał dozor policyjny.Co trzeba by go zamknąć..potrzeba tragedii..on to robi i będzie robił dalej

Gostyninianka 01.02.2026 09:53
Znów ma dany czas, żeby ukraść kolejne auto? Niebywałe! Przecież, gdyby po pierwszym wypadku (kradzież, prowadzenie w stanie nietrzeźwości i "zdarzenie drogowe" czyli potencjalne zagrożenie dla innych!) nie dokonał by drugiej kradzieży auta i paliwa... Co jeszcze musi się stać ?... Dozór policyjny, o losie...

A
Adam Balcerzak 03.02.2026 12:53
Takie jest właśnie nasze prawo...Dozur śmiech na sali

mix 03.02.2026 18:33
Adam Balcerzak 03.02.2026 12:53
Takie jest właśnie nasze prawo...Dozur śmiech na sali
Pisze się "dozór" - śmieszku salowy!

X 01.02.2026 09:49
Tej nocy co ukradł Fiata to wcześniej ukradł Audi i dopiero później Fiata

A
Adam Balcerzak 03.02.2026 08:32
Co trzeba zrobić by poszedł siedzieć...tragedii niewinnego człowieka.Dostal dozor..śmiech na sali gdzie te prawo w polsce

Thomas 03.02.2026 18:54
Na odwrot ziomeczku

Ogłoszenia
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama