Reklama
Artykuł sponsorowany

Nowoczesna przygoda w Przedszkolu nr 1 w Gostyninie – relacja z Dnia Otwartego

Miniony Dzień Otwarty w Przedszkolu nr 1 w Gostyninie zamienił naszą placówkę w prawdziwe centrum nauki i nowoczesnych technologii. Od samego progu odwiedzający nas goście mogli poczuć energię radosnego odkrywania, która towarzyszyła maluchom na każdym kroku.

Prawdziwą furorę zrobiła strefa robotyki, gdzie technologia spotkała się z dziecięcą wyobraźnią. Dzieci miały okazję samodzielnie ożywić zestawy LEGO Education (WeDo 2.0 oraz SPIKE Essential). Pod okiem nauczycieli mali inżynierowie próbowali swoich sił w kodowaniu, aby uruchomić roboty. Moment, w którym zbudowany własnoręcznie robot wykonał zadanie, wywoływał mnóstwo dumy i radości przy każdym udanym starcie.

Niezwykłe emocje towarzyszyły również spotkaniu z naszymi przedszkolnymi ulubieńcami – robotami Zosia i Doc. Dzieci chętnie współpracowały z nimi, planując skomplikowane trasy i ucząc się precyzyjnego wydawania komend, co było doskonałym treningiem orientacji w przestrzeni i logicznego myślenia bez użycia ekranów. Wyjątkowym wyzwaniem okazało się programowanie robotów Zosi tak, aby precyzyjnie zbierały odpowiednie klocki Duplo i układały je na specjalnie wylosowanych planszach.

Również wiele emocji było w strefie multimediów, gdzie technologia rozbudzała artystyczne talenty. Na ekranie multimedialnym dzieci zamieniały się w małych kompozytorów, tworząc własne utwory w programie Claron Lite. Radość z gry na wirtualnym pianinie mieszała się z nauką spostrzegawczości, gdy maluchy odszukiwały cienie zwierząt i precyzyjnie dopasowywały je do odpowiednich sylwetek. Tuż obok wielkie emocje wzbudzała mata interaktywna, która stała się centrum radosnego ruchu. Podłoga zamieniła się w interaktywne boisko do gry w piłkę nożną, arenę do zbijania kolorowych baloników oraz zimową krainę, w której dzieci z wielkim zaangażowaniem tropiły i odszukiwały ukryte bałwanki.

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyła się strefa konstrukcyjna z wykorzystaniem klocków Korbo. To tutaj mali budowniczowie tworzyli misterne mechanizmy, ucząc się przez praktykę działania kół zębatych – wystarczył jeden ruch korbką, by cała budowla wprawiła się w ruch. Tuż obok, mali badacze przeprowadzali fascynujące eksperymenty i doświadczenia, odkrywając tajemnice przyrody i fizyki poprzez bezpośrednie działanie.

To popołudnie udowodniło, że Przedszkole nr 1 w Gostyninie to miejsce, gdzie nauka staje się pasją, a nowoczesne narzędzia otwierają przed dziećmi zupełnie nowe możliwości rozwoju. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną zabawę!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ogłoszenia
Do Sprzeadży mieszkanie w centrum Gostynina Do Sprzeadży mieszkanie w centrum Gostynina Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na trzecim piętrze w bloku, położonym w centrum Gostynina. Nieruchomość charakteryzuje się funkcjonalnym i komfortowym układem pomieszczeń, na który składa się przestronny salon, oddzielna kuchnia, gabinet, łazienka, osobne WC oraz przedpokój. Pierwotnie mieszkanie składało się z 3 pokoi, do układu tego można powrócić. Dodatkowym atutem mieszkania jest balkon, a także przynależna piwnica zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania. Mieszkanie wymaga częściowego remontu, ale jest możliwość zamieszkania w nim, ponadto jest jasne i ustawne, co daje duże możliwości aranżacyjne według własnych potrzeb i gustu. Lokalizacja w centrum miasta zapewnia szybki dostęp do sklepów, punktów usługowych, szkół, co czyni ofertę idealną zarówno dla rodziny, jak i osób poszukujących mieszkania inwestycyjnego. Dwa wygodne parkingi pod blokiem. Zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu mają charakter poglądowy. Istnieje możliwość zakupu mieszkania z wyposażeniem. Cena sprzedaży wynosi 259 000 zł, z możliwością negocjacji. To doskonała okazja, aby stać się właścicielem mieszkania w sercu Gostynina, blisko wszystkich udogodnień miasta. Po więcej aktualnych ofert zapraszamy na naszą nową stronę internetową – znajdziesz tam pełną bazę nieruchomości oraz dodatkowe informacje. Aby zobaczyć naszą nową stronę internetową z pełnymi materiałami, wejdź w zakładkę "Wirtualny spacer" – tam znajduje się aktywny link. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na prezentację! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama