Spotkanie z Mistrzem w Jedynce

W ramach cyklu spotkań „Z pasją przez życie. Spotkania w Jedynce”, w czwartek, 26 lutego 2026 r. Szkołę Podstawową nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie odwiedził wyjątkowy gość – Bartłomiej Dębicki.

Mistrz Europy, Mistrz Świata, kapitan Reprezentacji Polski Socca, jedna z najważniejszych postaci sceny piłki nożnej 6-osobowej oraz wybitna postać Klubu Futsal Team Gostynin, który od niedawna, pod okiem prezesa Michała Kaczmarka, funkcjonuje na sportowej mapie Gostynina. Jego wizyta była nie tylko okazją do poznania kulis kariery sportowej, ale przede wszystkim inspirującą lekcją wytrwałości, odwagi i konsekwencji w dążeniu do celu. Podczas spotkania Bartłomiej Dębicki opowiadał uczniom o swojej drodze do sukcesu – od pierwszych treningów i lokalnych rozgrywek, aż po występy na arenie międzynarodowej. Podkreślał, że jego sportowa przygoda nie zawsze była łatwa. Nie brakowało momentów zwątpienia, kontuzji czy trudnych decyzji, jednak – jak zaznaczył – kluczem do sukcesu jest systematyczna praca, wiara w siebie oraz pasja, która napędza do działania nawet w najtrudniejszych chwilach.

Szczególne zainteresowanie wzbudziła opowieść o socca – dynamicznej odmianie piłki nożnej sześcioosobowej, która zyskuje coraz większą popularność na świecie. Gość wyjaśnił, czym różni się ona od tradycyjnej piłki nożnej, jak wyglądają przygotowania do turniejów oraz jak ważna w tej dyscyplinie jest współpraca i zaufanie w zespole. Uczniowie mieli okazję zadać pytania dotyczące zarówno kariery sportowej, jak i codziennego życia zawodnika. Nie zabrakło rozmów o motywacji, radzeniu sobie ze stresem oraz łączeniu sportu z innymi obowiązkami. Bartłomiej Dębicki zachęcał młodzież do odkrywania własnych pasji i rozwijania talentów, niezależnie od wybranej dziedziny.

Spotkanie przebiegło w niezwykle serdecznej atmosferze i z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników. Była to cenna lekcja pokazująca, że pasja, determinacja i ciężka praca mogą zaprowadzić każdego na szczyt – zarówno w sporcie, jak i w życiu.

Źródło: Szkoła Podstawowa nr 1

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ogłoszenia
Atrakcyjnie położony domek letniskowy blisko jeziora Lucieńskiego Atrakcyjnie położony domek letniskowy blisko jeziora Lucieńskiego Na sprzedaż urokliwy domek letniskowy położony w malowniczej miejscowości Kazimierzów, w otoczeniu lasów i w niedalekiej odległości od jezior, co czyni tę nieruchomość idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość o powierzchni około 54 m² usytuowana jest na ogrodzonej działce o powierzchni 517 m², oferującej komfort, prywatność oraz szerokie możliwości zagospodarowania terenu. Dom został funkcjonalnie zaprojektowany i zapewnia wygodę zarówno podczas krótkich pobytów, jak i dłuższego wypoczynku. Parter obejmuje taras, który pozwala cieszyć się świeżym powietrzem o każdej porze dnia, przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz kotłownię. Na poddaszu znajduję się przytulny pokój z wyjściem na balkon, z którego rozpościera się widok na zieloną okolicę. Domek zlokalizowany jest przy drodze asfaltowej, z zapewnionym dostępem do mediów, takich jak prąd, woda oraz szambo. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej wyjątkowe położenie – zaledwie około 450 metrów od Jeziora Lucieńskiego, a także w niedużej odległości od innych atrakcyjnych akwenów, takich jak Jezioro Białe oddalone o około 3 km oraz Jezioro Sumino w odległości około 4,5 km. Bliskość natury oraz licznych terenów rekreacyjnych sprawia, że jest to doskonała propozycja dla osób ceniących aktywny wypoczynek, ciszę i kontakt z przyrodą. Dodatkowym atutem jest dogodna odległość do Gostynina, wynosząca około 7 km, co zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Cena nieruchomości wynosi 310 000 zł i podlega negocjacji!, co stanowi atrakcyjną ofertę dla osób poszukujących własnego miejsca na weekendowy wypoczynek lub inwestycję w nieruchomość rekreacyjną w wyjątkowej lokalizacji. Jest to oferta, którą zdecydowanie warto zobaczyć na żywo — zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację w terenie, podczas której chętnie przedstawimy wszystkie atuty nieruchomości i odpowiemy na wszelkie pytania. Po więcej aktualnych ofert zapraszamy na naszą nową stronę internetową – znajdziesz tam pełną bazę nieruchomości oraz dodatkowe informacje. Aby zobaczyć naszą nową stronę internetową z pełnymi materiałami, wejdź w zakładkę "Wirtualny spacer" – tam znajduje się aktywny link. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama