Reklama

Nowa droga na cmentarz

Na drodze gruntowej prowadzącej na cmentarz przy ulicy Kowalskiej nawieziono i ubito destrukt, a lewe pobocze odnowiono. Podziękowania skierowano do prezesa PRD Gostynin i wielu życzliwych osób za wsparcie.

W ubiegłym tygodniu przeprowadzono prace na drodze prowadzącej do parafialnego cmentarza przy ulicy Kowalskiej. Na jezdni nawieziono i ubito destrukt, dzięki czemu poprawi się komfort dojazdu dla osób odwiedzających cmentarz.

Społeczność parafialna wyraziła wdzięczność za szybką reakcję i pomoc. Szczególne podziękowania skierowano do Piotra Andrzejewskiego, prezesa Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Budowlanych w Gostyninie oraz do wszystkich życzliwych osób, które wsparły prace i umożliwiły sprawne przeprowadzenie robót.

Źródło: Parafia Miłosierdzia Bożego

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

mieszkaniec 28.03.2026 02:23
Jaki burmistrz taka droga. Jedna wielka porażka. Było błoto teraz zrobiono dużo węższą drogę z destruktu czyli sfrezowanych resztek asfaltu, który zgodnie a prawem nie jest dopuszczony na drogi ze względu na szkodliwość dla środowiska. Droga jest dużo węższa a boki zrobione ze żwiru, który bardzo szybko zostanie rozjeżdżony przez samochody przy dużym pogrzebie i dużej ilości pojazdów. Burmistrz Korajczyk po raz kolejny pokazała, że nie ma pojęcia o inwestycjach... Kolejna strata naszej kasy. Podpowiem, że szerokość powinna zostać zachowana a nawierzchnia powinna być wykonana z asfaltu

aaa 30.03.2026 18:14
jest to droga parafii a nie miasta (miasto nic do tego nie ma) Rada parafialna z ks dziekanem zrobiła tyle na ile było stać

Ironia 30.03.2026 19:17
aaa 30.03.2026 18:14
jest to droga parafii a nie miasta (miasto nic do tego nie ma) Rada parafialna z ks dziekanem zrobiła tyle na ile było stać
Siedź cicho tu nie chodzi o drogę tylko o szczucie na Panią Burmistrz

Radny 11.04.2026 03:36
Miasto oczywiście ma dużo do tej drogi. Może po prostu podjąć uchwałę i dołożyć pieniążki na porządne wykonanie drogi ale burmistrz Korajczyk woli pieniądze przeznaczać na swoją pensję 30000 zł miesięcznie i miliony na kary, które musi płacić bo zatrudnia beznadziejnych ludzi w MPK, którzy nie potrafią pracować i przynoszą miastu milionowe straty.

Iga 25.03.2026 18:37
a ta na cmentarz Św. Jakuba doczeka się renowacji?

wdowa 25.03.2026 16:15
Dobrze, dobrze, wreszcie można będzie samochodem dojechać.

Ogłoszenia
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama