Reklama

Koniec z noszeniem butelek do sklepu. Zrobi to za nas kurier

Klienci zakupów online mogą oddać puste puszki i butelki kurierowi przy dostawie. Zwrot obejmuje też opakowania z innych sklepów.

Internetowy supermarket Frisco uruchomił usługę odbioru opakowań objętych systemem kaucyjnym. Puste butelki i puszki można przekazać kurierowi przy dostawie zakupów, bez konieczności odwiedzania sklepu lub recyklomatu.

Można oddać maksymalnie dwa pełne worki

Z rozwiązania mogą skorzystać klienci zamawiający zakupy online. Firma przekazuje im bezpłatne worki na zwroty, które przy kolejnej dostawie odbiera kurier. Podczas jednej wizyty można oddać maksymalnie dwa pełne worki. Dopuszczalne są również inne szczelnie zamknięte worki.

Frisco deklaruje, że przyjmowane będą wszystkie opakowania objęte kaucją i oznaczone odpowiednim logo, niezależnie od tego, w którym sklepie zostały kupione. Nie będzie wymagany paragon. Opakowania muszą być opróżnione, niezgniecione i posiadać etykietę umożliwiającą ich identyfikację.

Po weryfikacji zwrotu klient ma otrzymać równowartość kaucji – 50 groszy za każdą butelkę lub puszkę. Pieniądze zostaną rozliczone w formie kuponu na kolejne zakupy albo przelewu na konto.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

senior 18.05.2026 19:34
A może radni z miasta odpowiedzą na pytania o geotermię, dworzec PKP i komunikację miejską.

321 18.05.2026 22:05
trzeba by spytać radnych

z Gostynina 18.05.2026 11:06
Ponawiam pytanie: kiedy rozpocznie się inwestycja geotermia dla Gostynina? kiedy ruszy komunikacja miejska w Gostyninie? kiedy rozpocznie się remont dworca kolejowego?

JankoMuzykant 18.05.2026 13:28
z Gostynina 18.05.2026 11:06
Ponawiam pytanie: kiedy rozpocznie się inwestycja geotermia dla Gostynina? kiedy ruszy komunikacja miejska w Gostyninie? kiedy rozpocznie się remont dworca kolejowego? Usługi e-commerce
Nie w tej kadencji ale dowiduj się....

Naćpan Drzeryj 18.05.2026 13:30
z Gostynina 18.05.2026 11:06
Ponawiam pytanie: kiedy rozpocznie się inwestycja geotermia dla Gostynina? kiedy ruszy komunikacja miejska w Gostyninie? kiedy rozpocznie się remont dworca kolejowego?
Odpowiadam : A co to ma wspólnego z systemem kaucyjnym za butelki bo tego dotyczy artykuł ?

Baber Donalda 18.05.2026 17:58
Naćpan Drzeryj 18.05.2026 13:30
Odpowiadam : A co to ma wspólnego z systemem kaucyjnym za butelki bo tego dotyczy artykuł ?
Nadal drzyj ryj i nie pytaj.

z Gostynina 16.05.2026 10:44
Mam pytanie do Naćpan Drzeryj. kiedy rozpocznie się inwestycja geotermia dla Gostynina? kiedy ruszy komunikacja miejska w Gostyninie? kiedy rozpocznie się remont dworca kolejowego?

kicior 16.05.2026 12:03
nie interesuj sie bo kociej mordki dostaniesz.

Naćpan Drzeryj 16.05.2026 13:36
z Gostynina 16.05.2026 10:44
Mam pytanie do Naćpan Drzeryj. kiedy rozpocznie się inwestycja geotermia dla Gostynina? kiedy ruszy komunikacja miejska w Gostyninie? kiedy rozpocznie się remont dworca kolejowego?
A co to ma wspólnego z systemem kaucyjnym za butelki bo tego dotyczy artykuł ?

Zorro z Tarnowa 16.05.2026 17:01
Naćpan Drzeryj 16.05.2026 13:36
A co to ma wspólnego z systemem kaucyjnym za butelki bo tego dotyczy artykuł ?
Zastanawiaj się to może zmądrzejesz, choć wątpię.....butelko kaucyjna.

Donek Kondonek 14.05.2026 07:27
Zrobili z nas "DZIADÓW".....ale uśmiechajcie się brygada, to jeszcze nie koniec.

Naćpan Drzeryj 14.05.2026 12:45
Donek Kondonek 14.05.2026 07:27
Zrobili z nas "DZIADÓW".....ale uśmiechajcie się brygada, to jeszcze nie koniec.
System kaucyjny w Polsce, który zaczął obowiązywać w 2025 roku, został prawnie uchwalony przez Sejm w lipcu 2023 roku za czasów rządu Mateusza Morawieckiego (PiS)! Nadal się uśmiechasz?

Donek Kondonek 14.05.2026 13:06
Teraz nawet się śmieje z tego co napisałeś, uchwalony ale nie wprowadzony a to różnica. Bylejakość z jaką system został wprowadzony zrobił z nas właśnie dziadów. DOTARŁO?

Naćpan Drzeryj 14.05.2026 13:43
Donek Kondonek 14.05.2026 13:06
Teraz nawet się śmieje z tego co napisałeś, uchwalony ale nie wprowadzony a to różnica. Bylejakość z jaką system został wprowadzony zrobił z nas właśnie dziadów. DOTARŁO?
„Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne”. Jarosław Kaczyński

Donek Kondonek 15.05.2026 06:19
Naćpan Drzeryj 14.05.2026 13:43
„Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne”. Jarosław Kaczyński
"Kieszenie z rąk" donald tusk.

Naćpan Drzeryj 15.05.2026 14:47
"Nie można pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć, że my kłamiemy" – Jarosław Kaczyński 2018 r

Donek Kondonek 15.05.2026 17:31
Naćpan Drzeryj 15.05.2026 14:47
"Nie można pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć, że my kłamiemy" – Jarosław Kaczyński 2018 r
Jak ja bym był premierem to benzyna była by po 5.19 donald tuusk.

Naćpan Drzeryj 15.05.2026 21:58
Donek Kondonek 15.05.2026 17:31
Jak ja bym był premierem to benzyna była by po 5.19 donald tuusk.
"Doprowadzenie do obniżenia cen energii elektrycznej o 33 proc. w ciągu 100 dni od objęcia urzędu prezydenta ..."

BonŻur 15.05.2026 19:30
Naćpan Drzeryj 14.05.2026 13:43
„Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne”. Jarosław Kaczyński
Miałeś się uśmiechać a nie ośmieszać.

Naćpan Drzeryj 15.05.2026 22:02
BonŻur 15.05.2026 19:30
Miałeś się uśmiechać a nie ośmieszać.
I tu mnie masz ... Chyba ze wstydu ucieknę przez Węgry do USA i zostanę korespondentem dla jakiejś rosyjskiej szczujni!

Donek Kondonek 16.05.2026 06:23
Naćpan Drzeryj 15.05.2026 22:02
I tu mnie masz ... Chyba ze wstydu ucieknę przez Węgry do USA i zostanę korespondentem dla jakiejś rosyjskiej szczujni!
...ale TVN ma już korespondentów w USA.

Naćpan Drzeryj 16.05.2026 09:33
A pewnie że ma bo TVN należy do amerykańskiego koncernu medialnego!

WróżkaZębuszka 17.05.2026 07:42
Naćpan Drzeryj 16.05.2026 09:33
A pewnie że ma bo TVN należy do amerykańskiego koncernu medialnego!
Tylko dziwnym trafem stworzyły go SB-eki z funduszu FOZ

Ha ha ha... 17.05.2026 09:54
WróżkaZębuszka 17.05.2026 07:42
Tylko dziwnym trafem stworzyły go SB-eki z funduszu FOZ
To zupełnie jak ciebie i PiS!

Rafałek 13.05.2026 14:22
Zlikwidować ten system bezpowrotnie. Ile to nabija dziennie milionów na niezwróconej kaucji to się w pale nie mieści.

Ogłoszenia
Kupię samochód używany, uszkodzony, powypadkowy - szybka transakcja Kupię samochód używany, uszkodzony, powypadkowy - szybka transakcja Skup Aut Pasja – szybka i bezpieczna sprzedaż samochodu w Warszawie i okolicach Chcesz sprzedać samochód bez wystawiania ogłoszeń, długich rozmów z kupującymi i niekończących się negocjacji? Skontaktuj się ze Skup Aut Pasja. Oferujemy szybki, wygodny i bezpieczny skup samochodów w Warszawie oraz na terenie województwa mazowieckiego. Kupujemy samochody używane, sprawne, uszkodzone, powypadkowe, poleasingowe, firmowe, starsze, z dużym przebiegiem, bez aktualnego przeglądu lub wymagające napraw. Interesują nas auta różnych marek i roczników. Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie, a wycena jest szybka, konkretna i bezpłatna. Działamy mobilnie — możemy przyjechać pod wskazany adres w Warszawie lub okolicach, obejrzeć samochód, zaproponować cenę i od razu sfinalizować transakcję. Po akceptacji oferty podpisujemy umowę kupna-sprzedaży i wypłacamy pieniądze od ręki. Formalności ograniczamy do minimum, a cały proces może zakończyć się nawet tego samego dnia. Dlaczego warto wybrać Skup Aut Pasja? szybka wycena samochodu telefonicznie, mailowo lub przez formularz, możliwość dojazdu do klienta, skup aut w Warszawie i okolicznych miejscowościach, płatność od razu po podpisaniu umowy, przejrzyste warunki transakcji, minimum formalności, wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, indywidualne podejście do każdego auta. Obsługujemy m.in. Warszawę, Legionowo, Jabłonnę, Serock, Łomianki, Piaseczno, Ząbki, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz inne miejscowości na Mazowszu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama