Reklama

Znakomity występ lekkoatletów ze Szkoły Podstawowej nr 5

15 maja 2026 roku na Stadionie Miejskim w Płocku odbyły się Mistrzostwa Rejonu Płockiego w lekkiej atletyce. Nasza szkoła wystawiła silną reprezentację, która po zaciętej rywalizacji wróciła z tarczą, zdobywając łącznie 6 medali.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Nasi uczniowie wykazali się niezwykłym hartem ducha, walcząc o każdy centymetr na rzutni i skoczni oraz o każdą setną sekundy na bieżni.

Oto mistrzowie:

🥇 Złoty medal: Wiktor Chybicki (bieg na 100 m)

🥈 Srebrne medale:

Szymon Wojciechowski (bieg na 300 m)

Nicolas Dołęgowski (skok w dal)

🥉 Brązowe medale:

Mateusz Kamoda (bieg na 1000 m)

Alicja Piętka (bieg na 600 m)

Wiktor Przybylski (pchnięcie kulą)

Wielkie gratulacje należą się wszystkim uczestnikom, a w szczególności medalistom. Wszyscy nagrodzeni uczniowie uzyskali awans do Igrzysk Mazowieckich, które odbędą się już w czerwcu w Warszawie.
 

Waldemar Lewandowski

Nauczyciel wychowania fizycznego
Szkoły Podstawowej nr 5


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ogłoszenia
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama